Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

2 Beğeni

Kullanılmayacak başka idefix kodu varsa ben de alabilirim arkadaşlar. 150 lira ve üzeri

2 Beğeni

Kitapyurdu

3 Beğeni

Aslında konuları açma sebebim İdefix’teki kampanyaydı. Hazır kampanya varken dedim acaba forumda kitaplıkları var mı? Meğer yokmuş. Hâl böyle olunca hâlâ Alfa’nın klasikleriyle boğuşan arkadaşlarımızı yormak istemedim. Bir ucundan da ben destek atayım dedim.

Ayrıca konuların altındaki linklerden sitenin kendine ulaşabilir ve ön okuma yapabilirsiniz. Hatta bazı kitapların künyelerinin içinde makaleler de vardı. Bilginiz olsun arkadaşlar. Aklımda kalan sadece Balıkçılar kitabı oldu ama inceleyebilirsiniz. Benim hoşuma gitti.

Kampanyaya geri dönersek:

3 Beğeni

Ernest Hemingway çok okumak istiyorum. Ama maalesef çevirileri hakkında hiç iyi yorumlar almadım. :frowning:

3 Beğeni

Evet ne yazık ki sıkıntı var. Kazanana Ödül Yok kitabına hiç bulaşmayın mesela :slight_smile: Ama Yaşlı Adam ve Deniz’i okuyabilirsiniz. Ben okudum rahatsız eden bir şey olmamıştı diye hatırlıyorum. Zaten başlangıç içinde güzel bir kitap.

2 Beğeni

Yorumun için teşekkür ederim. Ben de başlangıç olarak Yaşlı Adam ve Deniz i düşünmüştüm. En yakın zamanda okurum artık.

2 Beğeni

Rica ederim. Ben okuduktan sonra çok etkilenmiş ve bütün kitaplarını okumak istemiştim fakat çeviri sorunundan dolayı öyle kaldı şimdilik. Tehlikeli Yaz kitabına bakayım ben bir de umarım okunabilir seviyededir.

2 Beğeni

Fırsat/Kampanya sayılmaz ama yine de haberiniz olsun.

6 Beğeni

Amazon’un sistemi :slight_smile: Baya sağlıklı çalışıyor Amazon’da.

1 Beğeni

Bence bu hızlı teslimat olaylarını Yurtiçi kargo geliştirse daha iyi olur.
Firma aynı gün kargoya verse bile kargo şirketi paket geldiğinde şubede 2 gün beklettikten sonra anlamı kalmıyor hızlı gönderinin :smiley:

2 Beğeni

Agt ve Kolaygelsin diye iki firmayla çalışıyor Amazon. Yurtiçi gibi firmalar yapamaz daha çok sistemin bunun üstüne olması lazım, kurye firması şeklinde.

1 Beğeni

Tabi kurye sistemi anca İstanbul içinde geçerli olabilecek bir sistem.
İzmir yine kargoya talim :slight_smile:
Ben zaten ilk etapta evime veya işyerime yakın bir Kitapyurdu Teslim Noktasına da razıyım.
İzmirde şu an 2 tane teslim noktası var. Birisi Bornova’da, birisi karşıyaka’da.

2 Beğeni

eganba.com da Maya Kitap % 45 indirimli. Haftanın yayıneviymiş.

2 Beğeni

Evet İstanbul avantajlı o yönden, geçen gün denedim Amazon’un aynı gün teslim sistemini, öğlen aldığım kitabı akşam saatlerinde teslim ettiler.

2 Beğeni

19.90 TL + 1 TL kargo sadece bu kitabı almayı düşünenler için uygun bir seçenek

5 Beğeni

John Verdon 5’li kutu set 50 TL. Son 3 adet satıcı Amazon.

———-

En düşük fiyatı 97.50 TL. Zaten indirimli sayılan fiyata -%50 indirim daha yapmış Amazon :slight_smile:

2 Beğeni

Vay be. Ben indirimlerle falan her birini 15 TL’ye almıştım birkaç ay önce

2 Beğeni

Fotoğraf atmamışlar ama satıcıyla iletişime geçebilirsiniz. @alper @Ufuk Tam sizlik.
https://www.nadirkitap.com/bir-uzay-efsanesi-4-cilt-takim-tek-ciltte-arthur-c-clarke-kitap14071112.html

Edit: Ne ara satıldı?

3 Beğeni

Kqçırdık, fiyat çok iyiymiş, Şans olmuyor bende bu tarz olaylarda. Arkadaşım Ankara’da sahaf şansıma benim aradığım kitaplar ne ona ne onun komşu şahaflara gelmiyor.

1 Beğeni