Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kod kişiye özel galiba ya da birisi benden önce kullandı. Yine de paylaştığınız için teşekkürler.

1 Beğeni

Kişiye özel olma ihtimali var, bu aklıma gelmemişti.

1 Beğeni

Kişiye özel olabilir doğru :confused:

2 Beğeni

75 lira ve üzerine 10 lira indirimli başka bir kod buldum onda da indirimden sonra 5 lira kargo ücreti ekledi. 82 liralık sepet oluşturdum, indirimden sonra 77 oldu sepet. Yani indirim işime yaramadı ve almaktan vazgeçtim.

1 Beğeni

Hocam 85 yapıp 75’e düşürmeniz gerek.

1 Beğeni

60 liralık alıcaktım normalde, kargo sınırını görmek için 80’e kadar eklemiştim. Kitaplardaki indirim oranları da düşük olduğu için şimdi almamın bir anlamı kalmadı.

3 Beğeni

Arkadaşlar D&R’a giderseniz ve Kurt Vonnegut’un Titanların Sireni ve Maymun Evine Hoşgeldiniz kitaplarını görürseniz acaba benim için alabilir misiniz? Konya’da bir türlü bulamadım da.

1 Beğeni

Arkabahçe herhalde bazı serileri bıraktı yoksa bu kadar ucuz olması ilginç.

1 Beğeni

Dün baktığımda aradığım kitaplar Samsun’da yoktu, başka ildeki D&R dan sipariş edebiliriz dediler. Bugün gittiğimde aradığım kitapların hepsini buldum. İsterseniz bekleyin, isterseniz sipariş ettirin.

1 Beğeni

Soruyorum. Biz bilmiyoruz geliyor loyuyoruz diyorlar. Ondan dolayı istedim. Gören olursa alırsa çok güzel olur.

1 Beğeni

Özür dilerim ama paylaştığınız kodun yanlış olma ihtimali var mı? Çünkü ilk defa sadece rakamlardan oluşan bir kod gördüm Dr’de. Belki de ben yanılıyorumdur

1 Beğeni

.

.

.

Ne güzel hayat vallahi! Biz, siz faydalanın diye paylaşım yapalım, elin sahafları gelsin bunu çıkarları için kullansın. Ayıp yahu!

Mesela, şu anda bir serinin tükenen eserlerini bulup aldık. 2 tanesi tamam, diğer 3 kitaptan haber bekliyoruz. Hepsi geldiğinde siz de faydalanın diye paylaşmak isteriz ama böyle şahıslar olduğu sürece ne mümkün. Yani biz de satış yapıyoruz, istesek hepsini kendimiz alır, kendimiz satarız. Biz bunu yapmayı bilmiyor muyuz?

Gerçekten üzücü bir durum.

4 Beğeni

Sözkonusu olay nedir ?

1 Beğeni

Ordaki kitapları paylaşmışsın ama biş anlamadım. Antik yakın doğu kitabını ben aldım gayette uyguna verdi.

1 Beğeni

İnsanların uygun fiyatla alabilmesi için burada dip fiyatları veya tükenen ürünleri paylaşıyorum(ki stoklar en fazla 5-6 adet oluyor.), lakin buradaki arkadaşlar alamadan bu sahaf arkadaşlar satmak için alıyor. E, o zaman ne anlamı kalıyor ki?

2 Beğeni

Uyguna almak meseleyse kod kullanarak daha uyguna da alabilirdin. Ama mesele fiyat mı!
Bugün 2 TL kar koyar, yarın 20 TL. Mesele, bu fırsatı değerlendirmek isteyen arkadaşların, bu sahaf arkadaşlar yüzünden değerlendiremeyecek olması.

4 Beğeni

Linkten söylediğiniz kullanıcının faydalandigina dair bir kanıtıniz var mı? Elinde Tolkien biyografi olan herkesi bu şekilde itham edecek misiniz?

Foto paylaştığınız kişinin fiyatlarını gördüm. Kitap evlerinden daha düşük fiyata satıyor bu kitaplari. Neden fiyatlarını gösteren foto koymadan kişiyi açık hedef haline getirdiniz? Sözkonusu kişiyle bir husumetiniz mi oldu?

Kendinizi bu kadar öne çıkarma gayreti neden?

3 Beğeni

Neden bu savunma hocam? Tamam, arkadaş olabilirsiniz de neden?

İlk olarak Antik Yakındoğu’yu paylaştım ve birkaç gün sonra tesadüf onda da vardı.
Geçen Tolkien’i paylaştım ve tesadüf yine birkaç gün sonra ilan açtı.
Bunların hepsi tesadüf zaten. 20 tane tesadüf olmadan konuşmamalıyız.

Ayrıca yukarıda yazdığım şeyi okursanız, orada fiyatın önemsiz olduğunu yazdım. İnsanlar satış yapsın diye mi burada paylaşımlar yapıyoruz. Amaç forumdaki arkadaşlarımız faydalansın.

Ayrıca arkadaşı tanımam, etmem.

Bunu hiç anlayamadım. Bunu yapmanın bana ne faydası olabilir ki?

3 Beğeni

Halen mesnetsiz, içi boş cümlelerle ilerlemeye çalışıyorsunuz. Bu olmaz. Tolkien kitabına 90 yazan 60 yazan var. Onlari pas geçerek 39 yazana veya antik doğuyu 33e vereni burada paylaşmanız takdire şayan. Şu an yaptığınız iftiradır başka hiçbir açıklamasi yoktur.

3 Beğeni

Hala fiyat, hala fiyat, hala fiyat… Ben ne söylesem mesnetsiz bulacaksınız zaten, çünkü koşullanmışsınız bir kere.
Ben de 1-2 arkadaş toplayayım da şartsız, koşulsuz beni savunsunlar.

3 Beğeni