Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Açıklayayım.Bu hikayeler Ingiliz edebiyatında, kültüründe yer edinmiş mitlermiş. Geoffrey Chaucer şiirsel bir üslupla yazmış.
Peter Ackroyd bunu düz metin haline getirmiş. Haçlı Seferleri döneminde geçiyor. Ben de yakalayabilirsem almak istiyorum bakalım.

4 Beğeni

Kitap kampanyası ararken bu kampanyaya denk geldim belki ilgilenen olur.
https://www.hepsiburada.com/grundig-gsb-150-se-charcoal-tasinabilir-bluetooth-hoparlor-p-HBV000004Q0XA

2 Beğeni

Teşekkür ediyorum sınıfım için almak istediğim bir üründü, iyi bir fırsat oldu benim adıma. :innocent:

1 Beğeni

Dün telefonla siteyi aradım ve iade sürecinin 5 iş günü sürdüğünü söylediler. Daha sonra mail attılar ve kartta sorun çıktığını söylediler. Benden maille iban istediler, yolladım. Ücret bugün hesabıma yattı.

2 Beğeni

Güle güle kullanın :slight_smile:

2 Beğeni

Eskiden Discman denen cihazlar vardı, ki ben hala kullanıyorum sevdiğim için :slight_smile: acaba discman’lerde de kullanılır mı bu hoparlör? Bilginiz var mı?

1 Beğeni

Discmanin kulaklık çıkışından bu cihazın AUX IN girişine bir kablo ile ses aktarılabilir. Discman’iniz de standart 3,5mm kulaklık girişliyse her iki ucu erkek 3,5mm kablo ile yapılabilir.

3 Beğeni

Bir zamanlar benim de bir Discman’in vardı. Yanlışlıkla kapağını kırdım, sonra çöpe. :frowning:

2 Beğeni

Bildiğim kadarıyla discmanlar kulaklık çıkışlı yani AUX IN çıkışı var. Bu cihazlarda da kulaklık girişi var. iki ucu erkek AUX kablosu alırsanız işinizi görecektir.

2 Beğeni

Benim siparişimi kargolamışlar. Beklediğimden hızlı oldu.
image

3 Beğeni

Amazon çok geç vakit almadıysanız genelde aldığınız ertesi gün elinizde oluyor. Hatta aynı gün teslimat seçeneği var denedim başarılı. Amazon’un kötü yanı eski baskı kitap alırsanız temiz gelmiyor, depolama durumu BKM kadar olmasa da kötü.

2 Beğeni

Siparişi verdikten sonra 12’sinde kargoya verilecek yazıyordu. Hemen aynı gün vermelerine şaşırdım.

2 Beğeni

Karışmasın diye ayrı mesajda paylaştım. Fiyatı çok uygun geldi.

1 Beğeni

Kidega

resim resim

2 Beğeni

Benim de bugün yatmış. İyi, kurtulduk. :slight_smile:

Tolkien kitabı kargom gelmiş ama ben yarın ulaşabileceğim. Gelmesine şaşırdım valla. Umarım yıpranma falan yoktur. Fotoğraf atarım.

2 Beğeni

Tokien’in gelmesine sevindim. Benim ağzım bir kere yandı, bir daha Tolkien’e bulaşmam yeni baskı olmadıkça.

2 Beğeni

Can Yayınları 7 TL kampanyasında aradığınız kitabı D&R’ın hazırladığı 7 liralık kitaplar bölümünde bulamıyorsanız raflara da bakabilirmişsiniz. Kampanyaya herhangi bir D&R şubesinde dahil olduğunu bildiğiniz kitabı raftan da alsanız kasada ücreti 7 TL çıkıyormuş.

3 Beğeni

Edgar allan poe için verilen kitap hediyesi saçma bence çünkü o kitap zaten tek ciltin içinde var.

3 Beğeni

Olabilir, ama seri içinde bir kitap olduğu için çoğumuzun elinde bu ikisi de var.

Hayır bir de bunu senin demen saçma. Kaç gündür özel baskı kitap için konuşuyorsun. Aynısı karton kapak içinde de var Hüseyin :joy:

Seri kitapları alırken nerede olduğunun pek önemi yok, seri bozulmasın diye alınıyor. Bunu en iyi anlayanlardan birinin sen olman lazım.

2 Beğeni

Ben bu kitapta öyle bir öykü yok diye biliyorum.(Romanmış zaten)

2 Beğeni