Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #5674

Ben oyu Ursula ya bastım çöküş ciltli olsaydı ona verirdim ama ciltsizi ciltli varken almak gereksiz.

(Serkan) #5675

Kesinlikle öneririm ama beklentinize göre değişir bu. İçeriği hakkında:

Benim en sevdiğim yeri sözcüklerin kullanım şekli oldu. İsimler ve kim kimdir anlaması çok zorlayıcı ama bir o kadar orijinal ve keyif verici. İçinde kahramanlık, seçilmiş kişi, büyük olaylar olmadan tekil olarak farklı bir fantastik eser okumak istiyorsanız alın.

(Burak Kuşcu) #5676

Ben de denizyoluna bastım başıma bir iş gelmeyecekse :confused: Ursula iyidir ya. Çöküş amazonda bedavadan biraz daha pahalı ya satılıyor ztn.

Verdiğiniz linkten biz 17 TL’ye aldık, hatta 24 saat içinde elime geçti. Siz neden almadınız?

Salatalık çıkmadı :hugs::smile:

(Vulcan) #5679

O ciltsizdi bu ciltli.

(Cengizhan) #5680

Maalesef tükendi :joy::joy::joy:

Burada paylaşarak benimde payım oldu kusura bakmayın artık :sweat_smile:

(Cengizhan) #5682

0001778363001-1

https://www.idefix.com/Kitap/Ruhun-Uzun-Karanlik-Cay-Saati/Edebiyat/Roman/Bilim-Kurgu/urunno=0001778363001

(Hüseyin gök) #5684

Çok pahalı değilmi yaw,neyse ben okudum zaten:)

(Erdem Atik) #5685

Keşke elimdekini satmasaydım

(Hüseyin gök) #5686

Niye ki ?(20k)))))))))

(Erdem Atik) #5687

Zaten yeniden basılacak, varyant alırım diye satmıştım :no_mouth: 20 TL zarardayım :frowning:

(Hüseyin gök) #5688

:joy: :joy: :joy: Sıkıntı etme daha neler neler çıkacak batman onları alırsın.İlla şömizli olmasına gerek yok hatta o seriyi sömizli bozuyordu görüntü olarak :slight_smile:

(Erdem Atik) #5689

Evet haklısın :slight_smile: Neyse Batman Gününü bekleyeyim :smiley:

(Hüseyin gök) #5690

Bu yoksa al en ucuzu bu olacak ve o seriye en çok yakışan bu.

(Erdem Atik) #5691

Öyle yapayım, yoksa diğerleri aşar :disappointed_relieved: Teşekkürler

(Hüseyin gök) #5692

Merhaba!

Bu teklifi letgo’da buldum. Ne düşünüyorsun?

Superman Yeni Dünya Çizgi Roman Serisi
https://letgo.onelink.me/O2PG/9c3786b1

(TG) #5693

İdefix’in yine 20. yılıymış. Var bir şeyler bakabilirsiniz.

(Hiçliğin bekçisi…) #5694

Aslında konuya pek uygun değil ama bunun için pek de uygun bir konu yok forumda. Dün mağazada şu kitapları gördüm ve çok hoşuma gitti. Özellikle çocuğu olanlar için bence harika baskılar. @Mevlevisultan @Ufuk @Faust Koleksiyonluk düşünen olursa da alınabilir. @alper Çocukluğumda babam bunlara benzer klasiklerden almıştı bana ve çok severdim. Çocukların seveceğini düşünüyorum. Kapaklar karton ama kalın biraz ve oldukça kaliteli. Eski ansiklopedi büyüklüğünde. Aslında bunların konusu yoksa olursa çok hoş olur. @Strenergy @fortknoxt

Diğer dikkatimi çeken de Zweig toplu eserleri. Fena görünmüyordu ama çok da didikleyemedim.

Bunlardan sonra gözüme Fırtına Işığı çarptı. Şöyle bir kapağı açtım ve kardeşim şu yorumda bulundu: Bunu nasıl okuyorsunuz? Gözlükle göremiyorum. :roll_eyes: Ayrıca bazı sayfalarda satır araları bitişmiş ve daha ufak punto olmuş. Oralar tamamen kötü duruyor. 60 cm’den filan seçip okuyabilmek zor. Karınca yazısı gibi duruyor. Bilginize.