Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

:joy: :joy: :joy:

Leibowitz yine tükenmişti ama ben bile aldım bu sefer :grin:

2 Beğeni

Ama çozdüm işi 6-7 güne stoklar yenileniyor, pusudayım ALACAĞIM SENİ DESTANLAR ÇAĞI!

1 Beğeni

Destanlar Çağı şuan stokta ben alabildim.

2 Beğeni

Onda sıkıntı yok, benim kartımda para yok :grin:

1 Beğeni

Ah yanlış anlamışım. :sweat_smile: Umarım kampanya bitmeden alabilirsiniz!

2 Beğeni

Çok sağolasın, kaç gündür indirime girmesini bekliyordum, kod içinde ayriyetten teşekkürler :blush:

2 Beğeni

Rica ederim dostum. (20)

1 Beğeni

Leibowitz İçin Bir İlahi kitabını okuyan var mı? Merak ettiğim bir kitap. Bir de, tekil kitap mı yoksa seri mi ?

2 Beğeni

Benim en sevdiğim kitaplardan birisidir. Müthiş bir bilimkurgu romanı. Felsefi yönü de cabası. Tek kitapta üç ayrı uzun hikaye var. Hikayeler birbiriyle bağlantılı. Bir bütün olarak roman tadı veriyor. Benim gibi beğenen çok kişi var. @Firtinakiran’da bu kişilerden biri. Tabi zevkler farklı farklı belki siz beğenmezsiniz diyeceğim ama diyemiyorum,çünkü çok iyi bir kitap ya.:slight_smile:

4 Beğeni

Az önce baktım İdefix’te tükenmiş. Stoklara girerse alırım. Zaten fiyatı da uygun. Devamı var mı hocam?

1 Beğeni

Devamını basmayacağını söylemişti İthaki. Ama zaten devamı olmasa bile bu kitapta üç ayrı hikaye kendi içinde bir bütün ve başlayıp bitiyor. Devamı ne anlatıyor bilmiyorum açıkçası.

2 Beğeni

Hikayeler sonlanıyorsa sorun yok o zaman. Devamı da basılırsa eğer, beğenip beğenmeme durumuna göre hareket ederiz. Teşekkürler

2 Beğeni

6 Beğeni

Selamlar, idefix’te 150/25 kodu var mi? Şu an 150/15 kodu halihazırda sitede var fakat şansımı zorlamak istedim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Leibowitz, Goblin Kral, Karanlık Ada, Siyah Orkide hepsi tekrar stoklarda.
Uyumayan arkadaşlar kaçırmasın.
Benim almak isteyip alamadığım bir tek Titus Groan kaldı bu kampanyadan.

Kargo kodlarını yukarda vermiştim.

7 Beğeni

Sağolasın toparlayabildim sonunda. Ay’da 172 Saat konusunda kararsız kalıp alamadım ben de bir türlü, yine kaldı. :smile:

2 Beğeni

idefix bedava kargo kodu : 0031AB7F

5 Beğeni

Destanlar Çağı tekrardan stoklarda, aldım sonunda ALDIM! HAHAHAHAHAHA, teşekkürler link için :smiley:

3 Beğeni

Aldım çok şükür sonunda kaç gündür denk getirmeye çalışıyordum

2 Beğeni

Kargo kodu içinde teşekkürler

2 Beğeni