Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Konu ile alakasız olabilir ama tek bir post ile beni bilgilendirirseniz sevinirim. Bu “Destanlar Çağı” çok mu güzel yada çok önemli bir seri mi ki bu kadar çok peşinde koşan insan var, yoksa sadece şişirilmiş sıradan bir fantastik ürün mü?

1 Beğeni

Aslına bakarsan arka kapak yazısından okuduğum kadarıyla fikir sahibiyim, ama 40 TL gibi bir fiyattan 12.90 TL gibi bir fiyata düşünce gözüm döndü :smiley:

2 Beğeni

Selam. Çok güzel veya önemli olması kişiden kişiye değişmekle beraber kitabı inceleyebilmeniz için goodreads linkini aşağıya ekledim. Şu anda gündemde olmasının nedeni ise Idefix’te %69 indirim ile satılıyor olması.

Check out this book on Goodreads: Destanlar Çağı http://www.goodreads.com/book/show/44421635-destanlar-a

2 Beğeni

Benim ne zamandır aklımdaydı hep erteliyordum. İndirimli olunca almak istedim. Ama içeriğini bilmiyorum sadece merak ettiğim bir kitaptı

2 Beğeni

Cevaplar için hepinize teşekkür ederim. Sanırım şimdilik bu kitaptan uzak duracağım :grin:

3 Beğeni

Gromenghast Seti - 3 Kitap Takım

ilk nokta: 130₺’den %42 indirimle 75.4₺

idefix: 86₺’den %35 indirimle 55.97₺ (idefix’te ilk kitap, tek olarak stokta yok, 2 ve 3. kitapların indirimsiz fiyat toplamı 86₺)

Fiyat hatası mı var? MH hata yok dedi.

https://www.ilknokta.com/mervyn-peake/gromenghast-seti-3-kitap-takim.htm

https://www.idefix.com/Kitap/Gromenghast-Seti-3-Kitap-Takim/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000721683

2 Beğeni

İlk kitap kampanya dahilinde 9-12 lira arası bir fiyata düşmüştü. Belki onun uzun üzerinden hesaplıyorlardır.

1 Beğeni

Arkadaşlar, İdefix’in İthaki indiriminden sayenizde faydalandım. Çok güzel kitaplar ekledim kitaplığıma yine, teşekkürler. Ama bir şeyi merak ediyorum yahu, İdefix anasayfada böyle bir indirimin duyurusu yok, ben hemen her gün kitap satış sitelerini gezerim fırsat var mı diye, anasayfada olmadığı için de siz olmasanız mümkün değil görmezdim. Yahu, siz nasıl buluyorsunuz bu indirimi? :smiley:

Edit: Ayrıca şu kodları iki arkadaşımla kullandık hala çalışıyorlar, belki arayan vardır.

idefix kargo bedava KRGBDVSM
70/10 + Kargo Bedava IDE10TL
125/10 IDE15TL

1 Beğeni

destanlar çağını hiç aklımda yokken aldım kargo kodu için teşekkür ederim

1 Beğeni

arkadaş şu goblin kralı bir denk getirip alamadım. stoklara filan girerse arkadaşlar tekrar paylaşırsanız sevinirim.

1 Beğeni

D&R’de 100/15 veya 150/20 gibi, %10’dan daha yüksek indirim sağlayan kod var mı? (Altlimiti önemli değil)

1 Beğeni

Bu ay 100₺’lik alışveriş yaparsanız diğer ay için 100-15 kodu veriyorlar.

1 Beğeni

D&R, 75 TL ve üzeri alışverişe 75/15 kuponu veriyor da, önemli olan şu anki alışverişte kullanacağım kupon.

2 Beğeni

Şöyle bir şey gördüm Babil’de, güzel kampanyaya benziyor…

9 Beğeni

Bugün ben Babil’den sipariş verdim, kodu kullandım.

2 Beğeni

Diskdünya için iyi bir fırsat.

1 Beğeni

Darwinya 35 TL (ücretsiz kargo)
Forumdan biri satıyor galiba :slight_smile:

2 Beğeni

19 Kasım 2014’de 11.5 TL Satın almışım :rofl: O günden beri rafta bekliyor.
Screenshot_1

1 Beğeni

İyi ki almışsınız zamanında :slight_smile:

1 Beğeni

Elinde, Idefix ücretsiz kargo kodu olan var mı?

Edit: Gerek kalmadı.

1 Beğeni