Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hiçliğin bekçisi…) #5715

Geçen bir sahafta Dost yayınlarına rastladım ve 1600 tl dedi. Kalbime inme iniyordu. :sweat_smile:

İdefix ücretsiz kargo kodu paylaşabilir misiniz?

(TG) #5717

KRGBDVSM olmazsa başka hesaptan deneyin.

Evet bunu denedim olmadı yeni hesap olayını bilmiyordum teşekkür ederim.

(MUSTAFA) #5719

resim

Tekrar kampanya yapmışlar

(Hüseyin gök) #5720

Bu aynı idefix’in 10 defa 20.yılına girme kampanyası gibi 4-5 defa daha devam eder:)

Bu olmadıysa bu da olmayabilir ama bir de idekargo kodunu deneyin. Yeni hesap en garantisi.

(Vulcan) #5722

İdefix 10 defa 20. Yılına girmiyor. 20. yılları 2019 ve 2019 yılı içerisinde çeşitli indirim etkinlikleriyle bunu kutluyorlar. Daha yılbaşında yıl boyunca 20. yıl etkinliklerimiz sürecek demişlerdi.

(Erdal) #5723

Valla @Husey hep eleştirecek bir şeyler buluyor :joy::joy: adamlar keşke 10 sene kutlasalar bunu eksik kitaplarımızı tamamlıyoruz. Her ay birşeyler alıyoruz.

(bu alana reklam verebilirsiniz) #5724

Şu an İzmir’de bir sahaf Dost Yayınlarından tam takımını 2500 'e satıyor.

(muhammettopcu.com) #5725

Hangisi daha iyi, dost mu, kara kedi mi?

(bu alana reklam verebilirsiniz) #5726

Yani zaten şu an almak isteseniz de Dost Yayınlarını tam takım toplayabilmeniz çok mümkün değil. Bulabildiklerinizin de maliyeti yüksek olur. O yüzden Babil kitaplığında şu an tek seçenek Kırmızı Kedi :slight_smile: Siz boşverin Kara Kedileri :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #5727

Ben Kırmızı Kedi’ den memnunum fakat hiç Dost okumadığımı da belirtmek isterim. Yine de çoğundaki çevirmen aynıydı diye anımsıyorum.

(Tuğba) #5728

Çok ucu açık değil mi? Kampanya şartlarına da baktım ama neye göre 50TL’ye varıp varmadığını anlayabileceğimizi çözemedim. Kasada şansımıza mı?

(Tuğba) #5730

evet net değil ne çıkarsa artık. değerlendirilebilir gibi geldi bana

Tekrar stoklar bitmeden yetişen alsın.
Ücretsiz kargo kodları:
idekargo
KRGBDVSM
0031AB7F

(Erdem Atik) #5732

Allah belamı versin 3 saniye önce karttaki parayla oyun aldım, arkadaş bizdeki şans mı ya! Neyse oyunu ucuza aldım

(Wifhty Zet) #5733

:joy: :joy: :joy:

Leibowitz yine tükenmişti ama ben bile aldım bu sefer :grin:

(Erdem Atik) #5734

Ama çozdüm işi 6-7 güne stoklar yenileniyor, pusudayım ALACAĞIM SENİ DESTANLAR ÇAĞI!