Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Idefix için herhangi bir kodu olan var mı kargo dışında?

1 Beğeni

IDE10TL 70/10 ama hala çalışıyor mu bilmiyorum.

2 Beğeni

Şunları bir deneyebilirsiniz. Kargo için de idekargo kodu çalışıyordu dün akşam kullandım.

1 Beğeni

3 Beğeni

@Lucifer @AeroKnight-sama Teşekkürler ikisi de çalışıyor. @_restlessness kodlar bu sipişiniz için uygun değil dedi çalışmıyor olabilirler.

2 Beğeni

İdefix 50/10 indirim kodu

2 Beğeni

Destanlar Çağı 12.90 hala istediğim oydu idekargo denedim oldu kargo bedava çalışıyor.
Bir de böyle bir şeye denk geldim.

1 Beğeni

Arkadaşlar Harry Potter Sırlar Odası ve Azkaban Tutsağının resimli baskılarını alacağım okuokuda en ucuz buldum biri 50tl diğeri 66tl sizce uygun mu yoksa başka sitelerde belli bir limit üstü indirim filan var mı oralardan alıyım?

1 Beğeni

Fiyatları buradan karşılaştırabilirsin

1 Beğeni

Teşekkür ederim.(20 karakter)

2 Beğeni

Bkm Kitap Sihir Tarihi stokta yok diye iade etti.Madem stokta yoktu neden satışı vardı 25 tane stok gözüküyordu halbuki.

1 Beğeni

İlknokta’nın bayram indiriminden alış veriş yapanların kitapları kargoya verileni var mı?

1 Beğeni

Bugün verilir… Benimkinde “Paketleniyor” yazıyor…

1 Beğeni

Ben son saatlerde vermiştim siparişi. Temin edildi yazıyor bende de.

1 Beğeni

Hasarsız gelsin de birkaç gün geciksin…

1 Beğeni

Ben sipariş vermiştim, kitapları bugun sabah teslim aldım ama hala sitede paketleniyor yazısı mevcut.

1 Beğeni

Ben bir kitabı o gün stokta yok gözüktüğü için ekleyemedim. Ertesi gün stokları açılınca iletişime geçip ekleme yaptırdım. Parayı da havale ile ilettim. Diğerleri temin edildi yazıyor o hala ödeme bekleniyor olarak görünüyor. Bekliyorum bakalım.

1 Beğeni

Cuma gününe kadar bekletmezler değil mi? Daha önce alışveriş yapmadığım için soruyorum, hızlı mıdır?

1 Beğeni

Sanmıyorum, en geç yarın gönderirler. Ama, bayram indirimi nedeniyle yığılma olmuş olabilir; onu da hesap etmek gerek…

2 Beğeni

Görmemiş olabilirsiniz; Noel Baba'dan Mektuplar (Ciltli) J. R. R. Tolkien

3 Beğeni