Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Mükemmel haber, bunu bekliyordum. Umarım 1 ay daha uzar. Eylül’de açtırmıştım Cepteteb hesabımı.

1 Beğeni

Kampanyadan yararlanma hakkını 3 seferle sınırlandırmışlar yalnız.

1 Beğeni

Mayıs-Eylül arasındaki kampanyada sınırlama yok muydu acaba? Şahsen Eylül’de ilkini kullandığım için. Ekim’le beraber ikinciyi de kullanmış olacağım. Olurda Kasım’a ya da yıl sonuna uzarsa üçüncüyü de kullanıp bu kampanya serisini kaçırmadığım iççin kendimi şanslı sayacağım :slight_smile:

1 Beğeni

Sınırlama aynı şekildeydi. Ayda 25 TL ve en fazla 75 TL. Ben şimdiye kadar kullanıp da bu kısmı gözden kaçırdıysanız diye uyarmak istemiştim. İlk kez geçtiğimiz ay yararlandıysanız sıkıntı yok. Ben de uzamasını ve toplam sınırın artmasını umarım. :grin:

2 Beğeni

Ah o zaman çok iyi. İçime biraz su serptiniz. Açıkçası bende önceki 4 ayı kaçırdığım için üzülüyordum. Bunu duyduğum iyi oldu :smiley:

1 Beğeni

Bugun tedarik süresi doldu İskandinav mitolojisi ve amatkanın ve o lanet siteden hala ses seda yok. Mailere bile cevap vermiyor

1 Beğeni

dün biri ekşide tamda böyle bişey yazmıştı:rofl::rofl: şu otomosyon tamamlasada artık herşey daha hızlı ve kaliteli olsa

2 Beğeni

24 saat geçti ama hala kargoya verilmedi TMÇ. Senelerdir kullanırım kitapyurdunu, daha önce hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştım. Aynı gün hemen kargoluyorlardı, ertesi gün elimde oluyordu. Yeni sitelere bakma zamanı geldi sanırım :roll_eyes:

2 Beğeni

Platin Günü’nde verilen olağanüstü sipariş sayısının yanında, o günden bugüne kadar da çok sayıda sipariş verildi. Dolayısıyla daha yeni sipariş verenlerin(benim gibi) bekleyeceği bir miktar daha süre var gibi görünüyor tedarik edilse bile kitaplar. Sıranın güncel siparişlere gelmesi şu aşamada bence zor bir ihtimal. Sistemin eski işler haline dönmesi bir 10-15 günü daha alabilir.

1 Beğeni

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama son birkaç günün gönderilerinde göremedim?

Taht Oyunları 9 Kitap Kutulu Set %50 indirimli

1 Beğeni

Kitapyurdu açıklama yayınlamış sitesinin üst kısmında.Gecikme yaşayan herkese 500 puan verilecekmiş ek olarak.

2 Beğeni

Bende de aynısı. Çözüm olur diye temin edilemeyeni iptal ettim ama hâlâ kargoya verilmedi. (Siparişi 24’ünde verdim.)

1 Beğeni

bu iki günler hiç bitmeyecek gibi

1 Beğeni

Yoğun baskılar sonucu 1 siparişim sevk edildi, 1 siparişim sevk için hazırlanıyora döndü. 1 sipariş daha 2 kitabın teminini bekliyor.

Bugün yaptıkları açıklamayı 1 hafta önce yapsalar hiç sorun etmezdim. İdefix ya da BKM’den sipariş verirken 1 haftayı gözden çıkarıyorum. Kitapyurdunda alışık olmadığımız için sıkıntı yaptık sanırım.

4 Beğeni

İlknokta’da hala zamdan etkilenmemiş İthaki kitapları mevcut. %35 indirim geçerli olsa da etiket fiyatlarına henüz zam yansımamış olmalı. Fiyatları karşılaştırma amaçlı İthaki’ye şu an sabit %35 indirimi bulunan idefix’i kullandım. 7 Kitap için 2 ayrı site arasında 20 TL oynuyor.

Fiyat farkı bulabildiğim kitaplar bunlar. Bilim Kurgu klasiklerinin geri kalan çoğunluğu aynı fiyatlara sahip. Kendim satın alacağım için karşılaştırarak aldım. Ucuzları ilknokta’dan, aynı fiyat olanları indirim kodum olduğu için idefix’ten aldım.

İthaki için Kitapyurdu’nun yanından dahi geçmeyin %16 gibi ayarsız bir indirimi var şu an. Büyük ihtimal düzeltilecektir.

idefix

ilknokta

3 Beğeni

Kitapyurdu siparişlerimi hâlâ göndermedi. İskandinav Mitolojisi kitabı için belirlenen temin süresini de aştılar. Bunlara güven olmaz deyip, başka yerden sipariş verdim.

3 Beğeni

Aynen bende bkmden bugun sipariş verdim

1 Beğeni

Tek kitap alıp kargoya takılanlar Bkm’de Ekim ayında da ücretsiz kargo sürüyor. Özellikle “İskandinav Mitolojisi” iki site arasında 6 lira fiyat farkı varken!

3 Beğeni

Onlar da bir hafta bekletirse ne olacak :slight_smile:

2 Beğeni

İdefix ten alırım. Oda gelmedi dr, oda olmadı kidega, oda olmadı odakitap, oda olmadı ilknokta. :joy: Bakmışım 5-10tane İskandinav mitolojisi kitabım olur :joy::joy:

3 Beğeni