Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İdefix’ten İskandinav Mitolojisi alan oldu mu? Olduysa teslim olayı sıkıntı yaşattı mı?

1 Beğeni

Herkes İskandinav Mitolojisi’yle sıkıntı yaşamış bense hala Sandman 5 bekliyorum Ilknokta’dan. Eline geçen var mı?

1 Beğeni

Benimki tedarik edildi ama hala bekliyorum bende

1 Beğeni

Çok şükür kargolandı bugün. Sipariş tarihim 23.09.2018.

Toplam 14,91 TL alacak çeki ve hediye çeki düzenlenmiş.

2 Beğeni

Amatka bulunamadımı?

2 Beğeni

Bulmazmıyım. Yanında bonusları ile

Dirk%20Gently%202%20Ruhun%20Uzun%20Karanl%C4%B1k%20%C3%87ay%20Saati

3 Beğeni

Ben 24 Eylül’de İskandinav Mitolojisi Ciltsiz ve Sandman 5 içeren bir sipariş vermiştim Kitapyurdu’ndan, geçtiğimiz salı (2 Ekim) günü elime geçti hepsi.

2 Beğeni

Ben 3 ekimde Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım. Sandman 5’in içinde olduğu siparişimi dün kargoladılar, bugün elime geçti.

Tüketici heyeti kendileri ile temas kurduğu için mi gönderdiler yoksa denk mi geldi bilmiyorum. Zaten ilknoktadan gelecek olan son kargoydu. Artık ilknokta milknokta yok benim için…

1 Beğeni

Ne bu Ilknokta’nın Sandman’le problemi cidden meraktayım. Neyse bekleyeceğiz artık.

1 Beğeni

Benim de ilk siparişim olmuştu, devamı zor olur gibi.

1 Beğeni

Kitapyurdu benimkinide bugün kargoladı sonunda. İskandinav mitolojisini ilknoktadan ön sipariş vermiştim. Sorun olmadı çıktığı gün kargoya verildi.

2 Beğeni

Arkadaşlar, güya burası fırsat sayfası, son zamanlarda sürekli bu gelmedi, şu gecikti minvalinden bilgiler akıyor. Gerçekten indirim fırsatları konusundan bilgi bekleyen insanlar için boş bilgi bunlar. Lütfen bunları daha uygun bir sayfada paylaşın. Ya da kitap bekleyenler diye bir sayfa açalım. Hatta açayım ben elim değmişken:

17 Beğeni

Başlığa bayıldım. Okuyunca elimde yelpaze belirdi. :grin:

7 Beğeni

Bunları paylaşıyoruz ki, kim nerde daha saglıklı alışveriş yapsın bilsin diye. Bizde buranın kitap fırsat kampanya alanı oldugu biliyoruz. amma velakin kiriz iyicene etkisini gösterirken fırsat kampanya artık zor gibi. İlknokta bile bu haftaki kampanyasını daha paylaşmadı

1 Beğeni

Size yemin ederim bunu yazmak için girmiştim buraya. Elinize sağlık. Buradan çok güzel fırsatlar paylaşılıyordu her gün girip bakıyordum artık şikayet yorumlarının arasında kampanya fırsat yorumları kaybolacak diye korkuyorum ama tüm yorumlara bakmak da yoruyor.

5 Beğeni

Arkadaşlar şuan birkaç kitap almak istiyorum. Uzun süredir takip edemiyorum bu konuyu. Sizce en uygun site hangisi ve bana kupon ya da indirim kodu ile yardım edebilecek olan var mı? :slight_smile:

1 Beğeni

Kitapyurdu pert oldu, BKM iş yapıyor gibi gözüküyor ayrıca Ekim sonuna kadar kargo ücretsiz.

2 Beğeni

BKM’ye baktım iyi gibi. Yalnız indirim kodu gibi bir kampanyaları oluyor mu hiç. :slight_smile:

1 Beğeni

Buraya da bir bak istersen, sonbahar indirimi var. Ayrıca Kidega’da çok iyi fiyatlandırma olabiliyor.

1 Beğeni

İkisine de baktım şuan en uygunu BKM görünüyor. Hediye çeki var mı bilmiyorum burada birinde oda olsa tadından yenmez vallahi. :slight_smile:

1 Beğeni