Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kart 25 TL geri ödemeseydi ve adreste sürekli kalsaydım kesinlikle değiştirirdim. Forumda herkesin yaşadığı sorunları az çok gördüm, haklarımı da biliyorum. Bkm ye de haklarımı söyleyip hasarsız kitabı(belki) göndermelerini sağlardım.

3 Beğeni

BKM iyiden iyiye “selam bile verilmez” olmaya başladı. Bazı kitaplarda indirimleri iyi oluyor diye tercih ediyordum ama fiyatı uygun diye yıpranmış, hasarlı kitap alacak da değiliz. Bir daha bir şey almam BKM’den.

8 Beğeni

Belki arayanınız vardır buyurun arkadaşlar . Bende %50 İthaki indirimi arıyorum göreniniz olursa haber edersiniz .

2 Beğeni

BKM’nin bu tavrı gerçekten rahatsız edici. Benzer bir durumla ben de karşılaştım ve sırf bu tavırdan rahatsız olduğum için kitabı iade ettim. Artık alışveriş yapmıyorum BKM’den.

6 Beğeni

Merhaba. Selfy’nin idefix kampanyası bitti mi acaba? Yeni bir kod temin ettiğimde kod idefixte çalışmıyor maalesef. 100 TL altı bir alısveris yapacagımdan, indirim olarak kullanabilecegim tek kod oydu ama bu da bitti heralde. 100 TL altı için herhangi bir indirim kodu olan var mı acaba? Teşekkürler…

1 Beğeni

Ben de kampanyada Şe7t4n almıştım hasarsız geldi ama bu kitap bana da yollanabilirdi. Sanırım bir daha BKM kullanmayacağım.

3 Beğeni

Merhaba, daha önce selfy kodu ile alışveriş yaptığınız bir hesapta denediyseniz o yüzden kabul etmemiştir. 1 hesaptan 1 kez alışverişe izin veriyor diye hatırlıyorum. Yeni hesap açarak deneyiniz.

1 Beğeni

Şe7t4n’ı ben de aldım indirimde BKM’den ve ne oldu bilin bakalım? Haydi tahmini olan yok mu?
Eveeetttt. Doğru bildiniz. Hasarlı geldi.

3 Beğeni

Merhabalar. Çoook teşekkür ederim. Haklıymışsınız, yeni bir hesap açıp öyle siparişimi verdim.
Bu arada ekstra bir kod mevcut bende. 50 liraya 10 tl indirim: 01CF609E. İhtiyacı olan varsa. :slight_smile:

2 Beğeni

Bkm’den 130 liralık bir sipariş verecektim ama şu an çok kararsız kaldım.

2 Beğeni

Bkm bu şekilde hasarlı kitapları millete “kakalayınca” bu sefer indirimdeki kitap hasarlı mı hasarsız mı bilinmediği için sağlam ve uygun fiyatlı kitaplarını da satamayacaklar. Resmen günü kurtarmak için kendi ayaklarına sıkıyorlar. Madem böyle bir niyetleri var ufak defolu ürünleri ayrı listeleyip daha düşük fiyata satsınlar. Alan da bilip kabul ederek alır. Şimdi şe7t4n kimine sağlam gitmiş kimine hasarlı para verip kitap alıyoruz altı üstü, Rus ruleti gibi iş mi olur

7 Beğeni

Ötüken liste fiyatlarına zam yapmış o yüzden olsa gerek.

2 Beğeni

Ha bunu almışsın ha ikinci el almışsın böyle kitap olduktan sonra 20 TL olmasının da bir esprisi yok ki. Bu şekilde itibarlarını zedeledikten sonra giden müşteri bi daha gelmez. Bana bi kere hasarlı kitap geldi değiştirdiler. İkincide tereddüt ediyorum almaya. 2-3 kere benzer şey oldu mu kimse sitelerine girip bakmaz çok yanlış yoldalar. ( ama bol bol hediye ayraç göndermeleri çok hoş o ayrı :sweat_smile: )

2 Beğeni

BKM’den aldığım hiçbir kitap hasarlı gelmedi fakat son zamanlardaki bu haberlerden dolayı bir daha asla bulaşmam. Kidega, eganba candır. :roll_eyes:

8 Beğeni

Reklam şu bu yok ortada ama kitapyurdu ve idefix dışında pek alışveriş yapmıyorum. İlla ki indirim denk geliyor sonuçta her satıcıda.

1 Beğeni

D&R 250/25 kodu verdi sitede gezinirken. Normalde ne kadar veriyor 250’ye bilmiyorum ama belki kullanmak isteyen olur; 91B21DEC

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba. Acaba bir kitabın daha önce gördüğü tüm indirim geçmişini gösteren herhangi bir site var mı? Eğer yok ise, hatırlayan veya daha önce alışveriş yapmış arkadaşlar bana, Cem, Dost ve Phoenix yayınlarının daha önce gördüğü maksimum indirim oranını söyleyebilir mi? Yüklü miktarda bu üç yayınevinden alışveriş yapacağım ama eğer daha yüksek indirim olasılığı var ise bekleyeceğimde.

1 Beğeni

24e46202548758fd26522d2a0bdcd475cd3c8fc8_2_690x307
İlknoktadaki kampanyadan yararlanıp bu kitapları sipariş ettim ve bugün kitaplar geldi.İçinden Kumsalda kitabı çıkmadı aradım mail attım dönen ilgilenen yok. Bi önceki siparişimde de ilknoktada aynı şey başıma gelmişti, çok fazla kitap aldığım için görmemişlerdir aman insanlık hali demiştim ama artık yeter. Birdaha kitap almayacağım ilknoktadan/penguenden. Kimsede almasın rica ederim başınıza kesinlikle böyle şeyler geliyor.

3 Beğeni

Allah allah hiç böyle bir şey yaşamadım çok memnundum halbuse

1 Beğeni

Kasıtları bana mı bilmiyorum ben artık bıktım valla, en sevdiğim kitap sitesiyken kendilerinden nefret ettirdiler. Umarım bu sefer hatalarını telafi ederler.

1 Beğeni