Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bende hasarlı kitapları bilerek gönderdiklerini düşünmeye başladım.

1 Beğeni

Paylaşıldımı bilmiyorum fakat almayan var ise güze fırsat

https://kidega.com/kitap/fantastes-dunyanin-otesindeki-orman-seti-2-kitap-takim-325306/detay?widget_click=325306

3 Beğeni

Siz geçen sefer eksik çıkan kitabı bir şekilde siteye ulaşıp istememişsiniz sanırım. Site kadar sizin gibi düşünen ve uygulayanlarda da suç var. Benim de eksik kitabım geldi. 3 kere telefonda (Birkaç kere de mail attım) konuştum. Bu durumdan rahatsızlığımı belirtip bir daha alışveriş yapıp yapmama konusundaki tereddütlerimi ilettim. (Sonuç olarak kitabım geldi) Geçen sefer uğraşsaydınız müşteri hizmetleri bir çok insanın bu sorunu yaşadığını görüp önlem alabilirdi. Ama belki bir kaç kişi uğraşınca bu kadar yoğun siparişte normal demiş olabilirler. Hatta baktılar eksik kitap konusu çok sıkıntı olmuyor iyice rahat hareket etmeye başladılar. Tüketici olarak biz bazı noktalarda umursamaz ya da aşırı iyi niyetli yaklaşırsak satıcı da böyle uygulamalar yapabiliyor işte.

Sonuçta bu hatır gönül işi değil para veriyoruz, paranın karşılığında da ürün ve hizmet bekliyoruz. Bu tarz sorunlar olduğunda bunu satıcıya zamanında hatırlatmazsak işler zamanla daha da kötüye gitmeye başlıyor.

5 Beğeni

İletişim numarasını aradım 3 4 kere açan olmayınca üstüne düşmedim insanlık hadi dediğim durum bu yine ulaşamadım. Bu seferde aradım açmadılar mail attım başka yollar da deneyeceğim. Yani ilk seferde de denedim ulaşmayı ama ulaşamayınca sütüne çok düşmedim. Bu sefer sonuna kadar gideceğim lakin iyi niyetli olmak böyle laubali hareketlere neden olmamalı. İnsanların zihniyeti bozuk diye benim iyi niyetimden maraz doğuyor, ne güzel memleket cidden.

2 Beğeni

Bir kaç hafta bende ulaşamadım ama bu süreçte mail atarak iade talep ettim. Sonradan temin edip göndermezlerse iade talep edecektim. 14 günlük süre geçse bile siz iade talebinde bulunduğunuz için süre sorunu olmuyor. Bu süreçte iade talep ettiğinizi mail ile belirtin ulaşamıyorsanız. Bana göndermeselerdi bütün ürünleri geri gönderip para iadesi isteyecektim. Bakmayın ülkemizde internetten satış yaygınlaşmaya başlasa bile henüz yeteri kadar sağlıklı değil.

2 Beğeni

Tüm olanlara rağmen hâlâ okumak isteyen varsa…

6 Beğeni

Almak isteyen olursa fiyat inanılmaz uygun. Ben siparis ettim dursun bi ara bakarım diye.

9 Beğeni

Young Adult mu bu seri bilginiz var mı?

1 Beğeni

Ben dizisini izledim. Young adult değildi dizisi. Dizisi de fane degildir bu arada hani cerezlik izlemek isterseniz Magicians netflixde var.

2 Beğeni

Elric ilk 3 kitap - 90 Lira (ilk kitap piyasada yok)

2 Beğeni

Geçmişte ben de sormuştum forumda bu kitabı, narnia’dan alıp resmen çakmış diye yanıtlar aldım. Bunu okuyacağınıza belki Narnia okumak isteyebilirsiniz ama fiyat olarak bakınca narnia’yı bu rakamlara almak zor. Netflix Türkiye’de yok bu arada dizisi.

1 Beğeni

Aslında bu seriyi geçen gün ben de gördüm ilgimi çekti ama genç-ergen serisi olabilir diye uzak durdum.

1 Beğeni

Genç ergen değil hocam, dizisi birebir uyarlama gibiymiş duyduğum kadarıyla o diziyi Türkiye’de yayınlatmazlar o kadar söyleyeyim. Kitaplar kim bilir nasıldır.

3 Beğeni

İlginiz için teşekkür ederim.

2 Beğeni

Ben dizisini de izlemediğim için bilemedim…

1 Beğeni

Dizini izledim, ilk sezon biraz tökezliyordu ama konu olarak hoşuma gitmişti ama dizide özellikle ana karakterin başından geçenlerin farklı işlendiğini okumuştum.

Bu arada dizide lgtb yoğun olarak işleniyor ama izlerken rahatsız edici bulmadım.

1 Beğeni

Quentin Gökkuşağının sonunda bir küp altın bulsa; hemen ne kadar ağır oldugundan, altınların çamaşır makinasında asla yikanamayacagindan ve neden bu kadar altın yerine cüzdanına sığabilecek bir banknot koyup bankaya yatırmaya hazır olmadığından sikayet ederdi.

Dizi fena değil ilk sezon biraz sıkıcı ama konu ilerledikçe sarıyor. Kitap tabiki her zaman daha güzeldir. Young Adult arkadaşların da dediği gibi olmaması gerek. Baya saglam cinsellik vardı çünkü :sweat_smile:

1 Beğeni

İlk sezonun biraz sıkıcı olması da konusundan değilde oyunculuk, karakter ve çekimler tam oturmamış gibi gelmişti ama ilerleyen sezonlar izlemeye değer. Kitaplarını da merak ediyordum ama bir türlü fırsat olmadı almaya, okuyacağım ama ne zaman bilmiyorum.

Cinsellik kısmı içinse bir yerden sonra vay arkadaş “kimler kimlerle beraber” diyorsun artık.

2 Beğeni

Burnundan kıl aldırmayan %30 indirim bile yapmayan yayınevi ne olduysa %40 indirim yapmış.

1 Beğeni

Dandik baskıları satmayınca mecbur “bari indirim ayağı ile okuyucuya kitleyelim kitapları” mantığı ile hareket ediyorlar .

1 Beğeni