Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Evet, düşünüyorum. İnşallah bir gün Fablehaven gibi zengin bir dünyaya da vakit ve bütçe ayarlar herkes diye umut ediyorum. :slight_smile:

3 Beğeni

Hayalet derken onu diyorum :sweat_smile: ilk kitabı vardı kalanları alacağım.
Sissoylunun ilk 3 cildini büyük boy tamamladım bugün. Çok mutluyum. Yalnız bu kitabın büyük halinde bile yazılar yine ufak, küçük halinde okuyana sabır diliyorum.
@zafer511 Tekirdağ Beşiktepe acemiliğim. Sürgün yeri vs vs herşeyi biliyorum :sweat_smile: yapacak birşey yok, keşke 30a gelene kadar beklemeseydim diyorum sadece.
@Doranthir teşekkür ederim :love_you_gesture:

3 Beğeni

Bilecikteyim ben yolun düşerse yardımcı olurum :smile:

1 Beğeni

Bakalım usta birliği belli olsun denk gelirsek mutlaka haber veririm :sweat_smile:

2 Beğeni

Usta birliğin belli olursa yaz orada olan olur belki yardımcı olur, benim bulunduğum şehire düşme ihtimalin çok yüksek bence.

2 Beğeni

Ben de 3 Kasım’da Burdur yolcusuyum hocam, usta aynı yere düşerse kitap paylaşırız birbirimizle :smiley:

2 Beğeni

Valla aynı yerd eolursk çok güzel olur. Ama aynı şehir olsa da olur haftasonu oturur muhabbet ederiz. @sforsabri dediği gibi takas yaparız, dertleşiriz güzel olur. Bakalım aralık ortasında herşeyim belli olur muhtemelen

2 Beğeni

Kadıköy’deki Flaneur kitapevi 1. Yılını kutluyor, kendi kitaplarında 31 Ekim’e kadar yüzde 40 indirim varmış.

4 Beğeni

Tabi ki, umarım ortak ve güzel bir yer denk gelir.

2 Beğeni

3 Beğeni

İyi haftasonları arkadaşlar. Kidega kupon, kod vs verebilecek var mı ?

1 Beğeni

Kidega enpara indirimi dışında fazladan bir indirim yapmıyor diye biliyorum ben.

3 Beğeni

Şu ikisi birleştirilirse belki kârlı olabilir.

2 Beğeni

Zebramo anlaşmasıyla bir kitabın kargosu ne kadar tutuyor acaba biliyormusunuz ?

1 Beğeni

3 Beğeni

Teșekkürler :baris: :baris:

2 Beğeni
  1. Kitap yüzde 50 ise aynı fiyatli iki kitap alınınca yüzde 25 indirim oluyor gibi düşünebiliriz; bu da indirimin en yüksek olacağı durum zaten. 267 liralık alışveriş yaparsanız yüzde 25 indirimle 200.25e düşüyor. 50 lira da hediye çeki alıyorsunuz ve bu çekle tam 50 liralık kitap alıyorsunuz diyelim. 317 liralik kitaba 200.25 ödediniz, bu da yaklaşık yüzde 37 indirime denk gelir. En iyi ihtimalle yüzde 37, muhtemelen yüzde 30-33 arası bir indirim var yani. Bence iyi kampanya, metis gibi yüzde 30 indirimi kolay kolay yapmayan yayınevlerinde avantajlı bile oluyor.
    Hesapta hata olabilir düzeltmelere açığım. :slightly_smiling_face:
2 Beğeni

Kampanyaya her yayınevi dahil değil. Akılçelen, Say, YKY ve metis bunlar arasında.

2 Beğeni

Iyi akşamlar idefix 75/15 kodu olan var mı acaba

1 Beğeni

https://www.hepsiburada.com/ara?q=Set+kitaplar&markalar=canyayinlari
Can Yayınları’nın dünya klasikleri set kitapları %50 indirimli.

2 Beğeni