Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

d&r için 100 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 tl indirim kodum var ilgilenirseniz gönderebilirim.

1 Beğeni

Çok isterim. :slight_smile: şimdiden teşekkürler.

1 Beğeni

Kitapbulut diye bi site var orayada bakabilirsiniz. En ucuz kitapbulut’ta yazan kitaplar gayet iyi fiyata oluyor. Paketleme ve gönderimde iyiydi alışveriş yaptım.

1 Beğeni

Alışverişi D&R dan yaptım bile az önce. Yine de baktım bahsettiğiniz siteye lakin hem aradığım kitaplar yok hem de diğer kitaplar aldığım fiyattan birazcık daha pahalıymış. :slight_smile: Sağ olun yine de.

1 Beğeni

100 liraya 20 lira iyi indirim olarak yansımıştır evet. Umarım en çok istediğiniz kitaplar ilk kargoda gelir. İkinci gönderime kalanları 15 güne anca yolluyolar :slight_smile: Rica ederim.

1 Beğeni

Bekleme açısından sıkıntım yok sağlam gelsinler yeter bana. :slight_smile: Gün gün takip edeceğim ama.

2 Beğeni

Kullanmak isteyen varsa;
İdefix’te kargoyu bedava yapan kod : 0031AB7F

3 Beğeni

Ben kullandım hocam teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

D&R’da pegasus ve altın kitaplarda %50 indirim var bugün için geçerli.

5 Beğeni

Pegasus için böyle bir indirim fırsatı bekliyordum.Nihayet 100 Objede Dünya Tarihi kitabını sipariş ettim. Bu arada kampanya Tüfek Mikrop ve Çelik kitabını kapsamıyor.

1 Beğeni

Oh beeeeeee

1 Beğeni

Bir oh da ben çektim.

1 Beğeni

Aynen bendede İskandinav mitolojisi temin edilmiş ama ben başka siteden aldıgım için iptal ettirdim. Umarım göndermezler.

1 Beğeni

İdefix indirim kodları – 15 Ekim son gün… 100 TL ve üzeri alışverişte geçerli 10 TL indirim

KOD 1 : 10 TL indirim kuponu kazandınız. 34340817 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-15 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

KOD 2: 10 TL indirim kuponu kazandınız. 33CC977C 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-15 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Beğeni

Dr olsaydı 100 objede dünya tarihini alırdım​:roll_eyes::roll_eyes:

1 Beğeni

DR az önce kendim kullandım 150 TL’ye 15 TL vardı, onu kullandım… ek olarak da artiway kullandım 4.20 TL onaylanınca artiway hesaba yüklenecek… :slight_smile:
com

1 Beğeni

Mustafa Kemal ciltli edisyonu çıkacak bir kaç haftaya keske onu alsaydın​:joy::joy:

1 Beğeni

Onu buralardan almam çok zor… 1881 adet deniliyor.
Özel baskı olan kitap, kitap satış sitelerinde olmayacak galiba.
Yılmaz Özdil özel baskı için yayınevinin ilk başvuran 1881 kişiye göndereceğini duyurdu… Yayınevinin sitesi ve sosyal medya hesaplarını takipteyim, bakalım hayırlısı :slight_smile::slight_smile:

1 Beğeni

Twitterda 3-5 kişide gördüm.Sözde adam kayırmadan internetten haber verilip o zaman satışa sunulacaktı.

1 Beğeni

Çok ayıp ederler, Numaralı baskı mı bilmiyorum., ama değilse 1881 adet ile sınırlamak yerine daha fazla baskı yapabilirlerdi…

1 Beğeni