Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Numaralı baskı olacakmış

" Koleksiyon değeri taşıyan, sadece 1881 adetle sınırlı tutacağımız, numaralı, çok özel versiyonu olacak. Olağanüstü talep var. Kimseye torpil yapmamak için başka çare bulamadık…Kırmızı Kedi internetten duyuru yapacak, ilk başvuran 1881 kişiye vereceğiz."

2 Beğeni

nette satılacak. Bu site sayesinde çogu okurdan daha öndeyiz çıkınca kaçırmayın bence

5 Beğeni

Hangi şekilde olursa olsun ilk duyan gören haber etsin :smiley:

Teşekkürler cevap için :wink:

3 Beğeni

Ben takipteyim çıkar çıkmaz buraya iletirim ama sanırsam 29 ekim de de çıkabilir. Cumhuriyet bayramı ya belki

3 Beğeni

Kırmızı Kedi 1000. kitap olarak bu baskıyı yaptıysa dediğin gibi 29 Ekim muhtemel tarih :wink:

1 Beğeni

Kod 2’yi ben kullandım teşekkür ederim.

Normalde bu ay alışveriş yapmayacaktım ama TMÇ, Tolkien Mirası ve Türklerin Tarihi toplamda babile göre yaklaşık 23 lira daha ucuz olunca dayanamadım attım sepete. Ablam istiyor diye Şeker Portakalı’nın devam kitapları olan Delifişek ve Güneşi Uyandıralım’ı da ekledim. Hayatımda Neil Gaiman’ı Douglas Adams ve Otostopçunun Galaksi Rehberi Paniğe Kapılma, Sandman diye bir çizgiroman varmış çok iyimiş bir ara okuyayımdan ve son olarak American Gods dizisinden tanımama rağmen forumun gazıyla İskandinav Mitolojisinin ciltlisini ekledim idefix’te sepete:sweat_smile: Sizin paylaştığınız 10 lira indirimi de görünce dayanamayıp aldım hemen. Tek üzüntüm Rum Doodle Tırmanışı’nın İdefix’de bulunmaması.

Son dönemlerde Atamın adını kullanarak çok fazla kitap çıkarıldığını düşünüyorum. Sanki günümüz ortamında bir kesimin gazını alalım da bir yandan cebimizi dolduralım diye düşünüyorlar. Gerçi yeri burası değil bunun ama bu düşüncemi dile getirmek istedim istedim sadece.

1 Beğeni

O zaten bir gerçek ama benim önceliğim her zaman kitabın kalitesi olmuştur. Bu kitabın yapım süreçi epey meşakkatkıymış. Piyasadakilere göre eminim daha kaliteli bir kitap ama %90 tamamen paraya dayalı. İndirimsiz satılması bunu gösteriyor zaten

2 Beğeni

Ben de size katılıyorum.Yılmaz Özdil konusunda polemiğe girmek istemem ama çok başarılı bir iş çıkartabileceğini de düşünmüyorum.İlber Ortaylı’nın Atatürk biyografisi de iyi değildi. Benim en beğendiğim Atatürk biyografileri şöyle.

1. Andrew Mango - Atatürk / Modern Türkiye’nin Kurucusu
  2. Lord Kinros - Atatürk / Bir Milletin Yeniden Doğuşu
  3. Şevket Süreyya Aydemir - Tek Adam

Konu dışına çıktım özür dilerim :slight_smile:

3 Beğeni

En son İlber Ortaylı’nın Gazi Mustafa Kemal Atatürk kitabını okudum. Yılmaz Özdil’in kitabı farklı ne anlatmış olabilir? Bilen varsa beni aydınlatabilirse sipariş vereyim. Bir de 1881 baskı falan sevmediğim şeyler. İpek Çalışlar’ın Mustafa Kemal Atatürk Kitabı da var. Dediğiniz gibi son zamanlarda çok fazla kitap çıkarılmış.

4 Beğeni

valla aliexpress adama süpriz yaşatıyor 35 gün sonra geldi oyuncaklar. :joy::joy::joy:

2 Beğeni

@Husey @Raistlin @Torcheim Bir tek ben bu şekilde düşünmüyormuşum. onu öğrendim mutlu oldum açıkçası. Yılmaz Özdil’in yazım tarzını ben pek benimseyemedim açıkçası ama seveni olabilir çok doğaldır. Keşke para kazanmak uğruna değerlerimizi ayaklar altına almasalar deyip bırakalım.:slight_smile:

5 Beğeni

İdefix 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 10 TL indirim kuponu: 3D1C6B7D

1 Beğeni

İdefix mi drmi Hocam?

1 Beğeni

Şimdi şöyle bir sorunsal var: Kimse Atatürk hakkında kitap yazmasa, “Neden Atatürk hakkında artık kitap yazılmıyor?”, “Atatürk unutuluyor mu?” gibisinden konuşmaya başlayacak insanlar. Yazıldığında da “Niye bu kadar çok Atatürk konulu kitap çıkmaya başladı?” diyorlar. İnsanları memnun etmek çok zor. :smile:

Yılmaz Özdil çok sevdiğim, okuduğum biri değildir, o yüzden bu kitabı alıp okuyacağımı sanmıyorum. Önceliğim Celal Şengör ve İlber Ortaylı’nın kitaplarında.

2 Beğeni

Kitapyurdu’nda 50 TL ve üzeri olan kargo bedava 75 TL ve üzeri olmuş.

1 Beğeni

Nerede o eski 12 TL üzeri kargo 1 TL, 20 TL üzeri kargo bedava günleri. Çok değil bir kaç ay önceydi gerçi…

9 Beğeni

İstersen idefix ve dr de sonsuza kadar ücretsiz kargo yöntemini anlatırım. :grin::joy::joy::joy::grin:

4 Beğeni

Ve dünden bugüne kitaplara yine zam gelmiş. Sepetimde bekleyen miktar birazcık (!) artmış :roll_eyes:
Kitap Yurdu’nun benim için ekstra bi avantajı kalmadı artık. Yıllar yılıdır devam eden alışkanlıklardan vazgeçme zamanı gelmiş :sleepy:

4 Beğeni

Dr ücretsiz kargo yapsa alacağım bir kitap var ama yapmıyor.

2 Beğeni

Zweing için. al tepe tepe kullan​:joy: :+1::+1::+1:

1 Beğeni