Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yapılıyor benim bildigim

2 Beğeni

d&r da az uyanık değil, ön siparişlere indirim yapmamışlar. :joy:
Modern serisi alayım demiştim, sonraya kalsın madem

2 Beğeni

Alışveriş yapmayalım yeter diyoruz gene dayanamıyoruz bu indirimlere :joy: Tolkien mirasını bugün babilden almıştım iptal edebilir miyim? Paketleme aşamasında bilgisi olan

1 Beğeni

Ben karanlık kitaplar için indirimi kolluyordum

1 Beğeni

D&R’ın bu %50 indirimi ile 1 ay önceki fiyatlara ancak ulaşabiliyoruz sanırım. Zamların etkisi epey korkutucu görünüyor.

1 Beğeni

Tolkien Mirası’nı daha önce parça parça almıştım. Kutulusu çıkınca üzülmüştüm. Sizce kutulusunu alayım mı? Çok bütçem de yok ancak bir yandan da kutulu olsa iyi olur diyorum. Fikir beyan ederseniz sevinirim.

1 Beğeni

Bence kitapların tümüne ayrı ayrı sahipseniz kutu için tekrar almaya değmez, herhangi bir fuara yolunuz düşerse kutu konusunda yardımcı olurlar yüksek ihtimal.

1 Beğeni

Evet mail atıyorsun iptal ederler

2 Beğeni

Evet haklısınız. Yayınevlerinin böyle bir şey yapacağını düşünmemiştim ama ilk fırsatta soracağım. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Karanlık kitapları aldım ilknokta ya göre 18’tl daha ucuz oldu

1 Beğeni

Batıcaz valla billa batıcaz. Aç kalınca ekmek yerine kitap yicem :expressionless:

2 Beğeni

Sen ciltlilere hastasın. Bunu aldın mı? :slight_smile:

1 Beğeni

Yok almadım da, daha ucuza bulmaya bakacam 30-40tl civarı :joy::joy:

1 Beğeni

Almayacam, almayacam, almayacam… alıyorum. Lanet olsun!

Zaman Çarkı ile ilgili olarak başlamak isteyenler beklesin zira 6. ve 10.cilt piyasadan tükenmiş gözüküyor. İthakinin serinin üzerinden yeniden geçme planı var lakin yakın zamanda değil ve zannedersem bu planı tv dizisinin çıkışıyla uygularlar.

1 Beğeni

Yeni çıkacak kitaplar ciltsiz düşünülüyormuş. O yüzden kampanya fırsat olabilir.

1 Beğeni

İdefix bedava kargo kodu: 000018C7

2 Beğeni

Sinir hastası olmak istemeyen almaz D&R’dan bence.

1 Beğeni

Neden böyle bir kanaattesiniz?

1 Beğeni

Bir sorun olduğunda maillere, telefonlara cevap alamazsınız. Bir sorun olması da muhtemeldir. Mesela daha önce oradan alışveriş yapan bir arkadaşın son siparişi bir türlü yollanmamıştı. Dediğim gibi ne yapsa cevap alamadı, sonra sosyal medya hesaplarından yorum olarak haykırışa geçince geri dönüş yapıldı; sorun yıllardır getirdikleri adres ne hikmetse son siparişinde “eksik” bulunmuş. Bu yüzden kitapları yollamıyorlarmış. Mantıklı bir işletme böyle bir durumda kişiye mail atıp durumu bildirir değil mi? Ya da yollanan onlarca maile cevap verir böyle bir sorun olduğunu söyler? Keza ben de son siparişlerimi alamaz oldum. İptal edip başka bir siteden aldığımda aynı gün yolladı o site siparişimi. Müşteri memnuniyeti konusunda sıfırın altına düştüler benim için D&R ve İdefix.

2 Beğeni

Son gün kullanmak isteyene 100₺ 20 ₺ indirim. D&R için

Tebrikler! dr.com.tr’de 100 TL ve uzeri alisverislerinizde gecerli 20 TL indirim kazandiniz. Kod: C29F3AAE

1 Beğeni