Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben başlığı sessize almıştım uzun zamandır girmiyordum ne güzel ama şeytana uyup girdik ve iş bankası basımı 11 lira olunca iradem gitti sipariş verdim hemen.

3 Beğeni

Çok iyi olur benimle de paylaşabilirseniz :clap:t4:

1 Beğeni

dr.com

2 Beğeni

Bunu atıyorsun çok güzel de, ben de 2 hafta önceki D&R siparişimi atayım mı. Hala sipariş hazırlanıyor olarak gözüküyor. Şu dönemlerde D&R dan alışveriş yapacaklar uzun süre beklemeyi göze alsınlar.

3 Beğeni

Bende gecen hafta aldım ve biri yarın sabah kargolanacak

2 Beğeni

Telefon ile arayıp sipariş durumunuzu söyleyin ve ilgili birime acil olarak belirtilmesini isteyin. Ben 12 gün bekledim dayanamadım telefonla aradım ve ertesi gün kargoladılar. Telefonda çok bekletiyorlar ama yılmazsanız açıyorlar :slight_smile:

2 Beğeni

almaya deger mi? Elinde bu baskısı olan varmı

1 Beğeni

Acil değil ama sakıncası yoksa ben de kullanmak isterim.

1 Beğeni

Ayrıca Mustafa kemal ile 30,60 tl geliyor.

2 Beğeni

Değer. Cilt çok kaliteli, ayrıca fiyat çok makul. Yazar ve özellikle bu eserleri için diyecek birşey yok zaten. Bence hiç kaçırma.

4 Beğeni

Kaçırmayın bence. Kitaplar zaten çok güzel ve bu baskıları da gayet iyi (çeviri, baskı kalitesi vs)

2 Beğeni

İlknokta hediye kuponu olan var mı?

1 Beğeni

Can Yayınları Suç ve Ceza’yı yıllardır yakın bir fiyata satıyor:
https://www.kitapyurdu.com/kitap/suc-ve-ceza/380193.html&filter_name=su%C3%A7%20ve%20ceza

1 Beğeni

elimde iki adet kupon var 75tl ye10tl indirim ve 150tlye 15tl indirim. N11. Com da gecerli. Alışveriş yapmak isteyen mesaj atabilir

3 Beğeni

zebramo. Com da bu soruları bilene bu kitap hediye. İmdat yapıyor. İsteyen katılsın

1 Beğeni

Alfa Yayınları ile ilgili sıkıntı kitapları ülke geneli fuarlara yollamışlar. Kitap evleri ve sitelere ikinci plana atılmış çoğuna gitmemiş. Bilginiz olsun. Geçikme nedenlerinden biri. Alacaklar göz önünde bulundursun. Bir sitenin müşteri telsilcisinden öğrendim…

6 Beğeni

www.bkmkitap.com/kucak-dolusu-kitap-kampanyasi
Güzel bir kampanya.Alabildiğin kadar kitap hediye :grin:

1 Beğeni

Avrupa’nın en büyük kitabevi derken kendi kitabevlerini mi kastediyorlar?

1 Beğeni

Evet kendi kitabevlerini kastediyorlar.Merak edip gitmiştim.Gerçekten çok güzel bir kitabevi.

1 Beğeni

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1052913861535908&id=280949768732325&anchor_composer=false
Kazanan birini paylaşmışlar.Burdan bakabilirsin.

2 Beğeni