Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Amazon’dan daha önce hiç alışveriş yapmadım, kendimi şanslı sayıyorum :smiley:

1 Beğeni

Yürüyen ölüleri okuyan var mı?Güzel mi?Amazon’da indirim var galiba değer mi sizce?

Herkese merhaba,

Amazon’dan kitap siparişi verdim.3 sipariş verdim üst üste. Birinci işleme alınmış. İkinci ve üçüncü siparişler iptal edilmiş.İkinci ve üçüncü siparişler için aşağıdaki mail gönderilmiş :

Merhaba,

Satın alma geçmişinize ve davranışınıza baktığımızda ürünleri yeniden satmak istediğinizi düşündüğümüzden bu siparişi kabul edemiyoruz.

Kullanım ve Satış Koşullarımızda belirtildiği üzere, ürünleri yalnızca ortalama bir hanenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda satıyor ve yalnızca son kullanıcılara satış yapıyoruz. Bu durum, tek bir siparişteki ürünlerin sayısı için geçerlidir. Söz konusu prensip, aynı ürün için verilen birden fazla sipariş için de geçerli olup ayrı siparişlerin toplamda normal bir hanenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak bir miktara denk gelip gelmediği gözetilir.

Sipariş politikalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Koşulları sayfamızın “Sözleşmemiz” bölümünü inceleyin. Amazon.com.tr’nin tüm sayfalarının altında bu sayfanın bağlantısını bulabilirsiniz.

Siparişinizi yanlışlıkla iptal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bu mesajı yanıtlayıp durumu bize bildirin.

Durumla ilgili bilgisi olan var mı ?

Not : Bu arada kitapların tamamı farklı idi.

1 Beğeni

Aynı kitaptan çok sayıda sipariş vermişsiniz sanırım. Amazon’un mesajından öyle anlaşılıyor.

1 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/Gölün-Hanımı-Witcher-Serisi-7/dp/605299830X/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=10LYPT5L3RF9W&dchild=1&keywords=gölün+hanımı+-+the+witcher+serisi+7&qid=1595172214&sprefix=gölün%2Caps%2C206&sr=8-1

n11den daha ucuza geliyor şu an. 38 tl orda

1 Beğeni

Çok ilginç, bugün ben de bir haftada 3.kez sipariş verdim oradan bir sorun olmadı…

1 Beğeni

Toplam tutar ve kitap sayısı(40 küsür) fazlaydı ancak hiç aynı kitap yoktu. Bir yılda iki-üç telefon alanlar bu şekilde engellenmiş şikayetvar’da okuduğum kadarıyla. Ben de şaşırdım.

Aradım. Kayıt oluşturdular. Geri dönüş yapacağını söylediler.

İndirim döneminde telefonlardan fazlaca alıp sonrasında kendisi satmak isteyenleri engelleyen bir uygulama bu. Aynı kitaptan yoksa engellememeleri lazım ama bakalım nasıl sonuçlanacak.

2 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/Yüzüklerin-Efendisi-Kardeşliği-Kralın-Dönüşü/dp/9753423470

78 TL

Bu ürünü en son 7 Ekim 2019 tarihinde satın aldınız. Ben bu linkten satın almıştım, ürünüm ciltli olarak gelmiş bilginiz olsun. Fiyat konusuna gelecek olursak bence çok uygun.

1 Beğeni

Bir süredir takip ediyorum bunu. 1 alana 1 bedava kapsamında iken (o hata varken) 101 TL’ye almıştım. Sonra iptal ettim. Birkaç gün sonra 93’e indi fiyatı, sonra tekrar 101’e çıktı. 78 bence de çok iyi fiyat.

3 kitap ayrı ayrı almak isteyen olursa da 86 TL yapıyor, daha yeni aldım, ordan biliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

İlknokta’da bayram döneminde yüzde 50 indirim görür müyüz acaba :thinking:

2 Beğeni

Uygun olduğum zaman, sorarım. Bir şey çıkarsa haber veririm. :wink:

@isos81 Aynen öyle.

4 Beğeni

İlginiz için çok teşekkür ederim,güzel haberlerinizi bekliyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Amazon’da Harry Potter kitaplarının çoğunda %50 indirim var. Resimli özel baskılar da dahil. İlgilenen forumdaşlara duyurulur! :grin:

Kaçırmayın :smile:

5 Beğeni

2 Beğeni

Bu kadar hızlı olmayı nasıl başarıyorlar acaba… bu arada hayvan çiftliği bekletimin altında çıktı,şömizin fikir babasını da alnından öpüyorum.

18 Beğeni

Hoş geldiniz foruma :slight_smile:

Burası kitap fırsatlarının konuşulduğu başlık. Aldığımız kitapları şu başlıkta paylaşıyoruz:

Şuraya da kendinizi tanıtırsanız iyi olur :slight_smile:

Hoş bulduk👋, aslında o başlık altında paylaşaktım nasıl olduysa işte hep bu Antalya sıcağı… Ama bu başlığa da dokunan tarafları var Amazon işte… Yüzde elliye A klasman işte… bu kitaplar fırsattır işte…

2 Beğeni