Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yeniler eklenmiyor onu anladım da reyondakilerde yenilenmiyor. Ellerinde ilk gün koydukları kadar kitap vardı sanırım.

1 Beğeni

E.T.A. Hoffmann’ın bütün kitapları
Samanta Schweblin - Ağızdaki Kuşlar
Stendhal - Kızıl ile Kara
Albert Camus ve Marquez’in kampanyadaki kitapları
Kitap Kıyımının Evrensel Tarihi

1 Beğeni

Tutar önemli değil. Ancak 50 TL altında bir sipariş verirseniz kargo ücreti alıyorlar.

1 Beğeni

İş Kültür Kadıköy’de Altın Kitaplar %40 indirimli. King ve Christie’den birçok seçenek mevcut.

Herkes Alan Savunması kitabını alırken ben bulup alamadım bir türlü :pensive: Doris Lessing ise yalnız kaldı Jack Orkney’in Günaha Çağırılışı kitabını bulamıyorum gittiğim D&R larda :woman_facepalming:t3:

5 Beğeni

image

Maalesef İzmir D&R mağazalarında bulamadım. Eğer bulup alabilen olursa ücretini hemen eft yapmam kaydı ile ve karşı ödemeli PTT kargo ile gönderebilirse çok memnun olurum.

Not : Temin edildi :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Mağazaya isteyin getirsinler.

1 Beğeni

Teşekkürler yardımınız için. Maalesef dün mağaza görevlisi böyle birşey yapamayacaklarını belirtti.
Mağaza : İzmir Egeperla D&R

İlginç gerçekten. Başka bir mağazaya sorun bence. Bu sistem ile Çorlu/Tekirdağ mağazasından aldığım ürünleri bugün kargodan teslim aldım.

Bugün oturduğum ilçede bulunan Agora D&R mağazasına sordum. Onlar da aynı yanıtı verdi. Bizim İzmir’deki çoğu D&R mağazası, hatta bildiğim kadarı ile hemen hemen hepsi franchising. Bahsetmiş olduğunuz sistemin mağazalarda olmasının temel sebebi bu olabilir.

İdefixte 75/15 kampanyasına devam ediyor mu? Ya da farklı bir sitede ekstra bir kampanya var mı? Bilgisi olan var mı?

Idefix’te 100 TL üzeri 25 TL hediye çeki verdi. Kastettiğiniz bunun gibi bir indirim mi?

Şöyle söyleyeyim. 120 TL lik bir sepet oluşturdum. Onu 100 TL ye indirmem lazım.

Sepette %10 indirim var (en azından dün alışveriş yaparken vardı ) , toplam tutar nedeniyle PICODI20IDE kullanamayabilirsiniz
bkz:

@isos1 güzel açıklamış

1 Beğeni

125/15 kuponu var HOBI15 daha iyisi var mı bilmiyorum.

3 Beğeni

Sizi anlıyorum. Geçen sene bu kampanyadan Jack Orkney’i almıştım ama bu On Dokuz’u bulamamıştım. Neyse ki bu sene onu da aldım böylece 2 ciltlik öykü toplamı tamamlanmış oldu.

Delidolu’nun gördüğü yüksek indirim nedir, indirimi yapan neresidir bilen var mı acaba? Diskdünya’lar iyice birikti. %35’e razı mı olayım, ne yapayım?

Eganba’da ara sıra Delidolu %40 indirim görüyor.

Bir ara bir sitede %50 indirim olmuştu ama senede 1 kerr falan denk gelir galiba öylesi

PICODI10IDE şeklinde de var kod.

1 Beğeni