Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Arkadaşlar merhaba. Elimde bir adet 500 liraya 125 liralık indirim kodu ve 100 liraya 25 liralık indirim kodu mevcut İdefix’ten.
125 TL indirim kuponu kazandınız. 3DF60353 20-31 Ağustos tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
25 TL indirim kuponu kazandınız. 1337D92E 20-31 Ağustos tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kullanan olursa, burada belirtirse sevinirim. İyi alışverişler. :slight_smile:

3 Beğeni

Benden önce davranan olmazsa 25 TL indirimi kullanmayı düşünüyorum. :joy:

Kod bu alışveriş için uygun değildir dedi.

25 TL kodu kullanamadım ben tüh şansımı sonra yeniden deneyeceğim.

Sizde de mi aynı hatayı veriyor?

Evet sipariş için uygun değildir yazıyor.

1 Beğeni

Koddan faydalanmak için, kodun daha önce kullanılmaması ve sepet tutarının 125 TL’nin üzerinde olması gerekiyor.

@SJack

Telefondan değil de bilgisayardan “chrome” tarayıcı ile deneyin. Telefonda java apleti çalışmadığı için sepete indirimi yansıtamıyor.

1 Beğeni

Kodu paylaşan kişi 100 TL ve üzeri dediği için 100 yapmıştım sepeti. Belki ondandır. :smiley:

Yok 125 yine olmuyor bu arada.

1 Beğeni

Evet 1337D92E kodu kullanılmıyor. Muhtemelen daha önce kullanılmıştır

Arkadaşlar elimde BKM indirim kodu var. Pek bir indirim sayılmaz ama ben kullanmayacağım için buraya yazmak istedim. Belki kullanan olur. “1FFQPQKO3S” 100 TL ve üzeri alışverişlerde 8 TL gibi bir indirim oluyor.

500’lük kodu arkadaşa verdim haberiniz olsun. :slight_smile:

2 Beğeni

Çok teşekkürler yardımınız için.
Sanırım son zamanların benim için en hesaplı alışverişini yapmış oldum birkaç dakika önce. :relieved: İdefixten üstteki kitapları 84 lira gibi baya güzel bir fiyata almış oldum birçok indirimle. :star_struck::star_struck: Umarım idefix de hasarsız eksiksiz gönderim sağlar. Çok merak ettiğim serileri tamamladım. :pray:t3::pray:t3: Dune serisinin 1. Kitabı yoktu idefixte o yüzden onu da amazondan %50 indirimle aldım, bir de Asimov’a başlangıç için önerilen Sonsuzluğun Sonu kitabını da görünce aldım onu da yarı fiyata. Aldım da aldım. :rofl:
Öğrenci bütçemi baya zorladım bu aralar artık elimdekileri eritme vakti. :rofl:

8 Beğeni

Rica ederim, keyifli okumalar. Sizin fiyatlar da bayağı uygun olmuş :slight_smile: hangi kodu kullandınız?

Bazen hasarlı kitap gönderebiliyor İdefix. Ama değişim talep ettiğinizde hiçbir zorluk çıkarmadan ürün değişimi sağlanıyor.

İlknokta’nın yüzde 50 indiriminden bile daha uygun olmuş fiyatlar. :slight_smile:

@keltmuzoso siz hangi kodu kullandınız?

1 Beğeni

Kitapyurdu, üyeliğimin 10. yıldönümü nedeniyle Platin üyelik vermiş 10 günlüğüne. Bayağı çeldi aklımı, sanırım alacağım bir şeyler:)

Ayrıca şu da posta kutuma düştü bugün. Hala devam ediyor galiba. Fidankitap.

2 Beğeni

Ay başında bir alışverişim olmuştu idefixten. Oradan gelen 142949E8 kodu ile oldu. Kendime atsam gelmez diye hediye kartı için başka bir hesap açtım garanti olsun diye, hiç kullanmadığım için bu yöntemi emin olamadım. Bir de sepette %5 ek indirim oldu kitap başı.
Kullanmayı düşünmüyordum ancak sizin alışverişi görünce aklım çelindi güzel oldu. :joy:

1 Beğeni

Benimkine benzer bir alışverişiniz olmuş :slight_smile: fiyatlar çok çok uygun. Tekrar keyifli okumalar.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim evet öyle oldu tam olarak. Teşekkür ederim size de. :pray:t3:

1 Beğeni

Kitapyurdu Platin üyelik aktif gözükmüyor bende.
Sizde aktif mi gözüküyor. Ve mobil uygulamasında böyle bir kampanyadan bahsedilmemiş.

Sizin mailinize özel tanımlandığı için kullanılamıyor kodlar. Bu tarz kodlar tanımlı olan mail hesabına geliyor genellikle.