Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yok o bahsettiğim bir kampanya değil zaten. Kitapyurdu üyeliğimin 10. yıldönümüymüş, o sebeble Platin üyelik vermişler bana 10 günlüğüne. Herkese verdikleri bir şey değil yani.

Ben de bunları sipariş ettim. :blush:

8 Beğeni

100 TL lik hediye çekini nasıl 75 TL ye alıyoruz?

Amazon’un 120 tl üzerine 20 tl indirim kodu devam ediyor mu acaba, bir bilen var mıdır? Devam ediyorsa kodu öğrenebilir miyim?

Geçenlerde paylaşılmıştı ama o ara alma ihtimalim zayıf olduğundan değerlendirememiştim.

Kısa bir süreliğine geçerliydi diye biliyorum ben. Son birkaç seferdir o kampanya sonrası alışveriş yaptım ve tekrar karşılaşmadım.

100 TLlik hediye kartını 75 TLye alabilmek için öncelikle elinizde İdefix’in verdiği 100/25 kodlarından birinin olması lazım. Böyle bir kod varsa elinizde, İdefix’ten 100 tl’lik bir hediye kartı alıyorsunuz. Alırken “indirim kodu” bölümüne o kodu girmeniz gerekiyor. Kodu girdikten sonra diğer bilgileri yazıp kartı 75 TLye alıyorsunuz.

1 Beğeni

Belki yapan bir daha yapamıyordur? Ben hiç yapmadım çünkü, eğer kod varsa bir denemek isterim. :slight_smile:

Ben yapamadan kalkmıştı aslında. :smiley: Zaten kod herkese açık bir koddu diye hatırlıyorum ama tam olarak kodu hatırlayamıyorum maalesef.

1 Beğeni

Idefix 30 Eylül’e kadar geçerli 75/15 kodu vermişti bana da. Bir süre kitap almayı düşünmediğimden umarım alacak birinin işine yarar. :slight_smile: Kullanan belirtirse sevinirim.

15 TL indirim kuponu kazandınız. 99905059 1-30 Eylül tarihleri arasında 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

4 Beğeni

AMAZONAPP20

Belirli bir tarih aralığında geçerliydi. Şuan olur mu bilmem.

1 Beğeni

3 Beğeni

200/60!indirimi. İdefix 150 /30 indirim kodu;
07DAF6F8
Bu kodla, 100 tl’lik hediye çeki ve 50 tl’lik kitap alıp, 120 tl ödüyoruz. Daha sonra, 150 tl’lik sepet oluşturup, bu kodla 120 tl’ye düşürüyoruz. 100 tl’lik hediye kartını kullanıp, sepet tutarını 20 tl’ye düşürüyoruz. 140 tl’ye 200 tl’lik kitap alıp, herhangi bir kargo ücreti ödemiyoruz.

3 Beğeni

100lük hediye çeki ve kitaplardan oluşan 152tl lik sepetimi kod ile 122ye düşürdüm ama ödeme aşamasında hata oluştu deyip sepete geri attı. Daha sonra kod çalışmamaya başladı.
“Girdiğiniz kupon kodu bu sipariş için uygun değildir” uyarısı veriyor artık çek + kitaplar ile 152liralık sepette. 150/30’u uygulamıyor. Sanırım yeni düzenleme yaptılar.

1 Beğeni

Ben sabah bu yöntemle siparişlerimi oluşturdum. Size özelden yeni bir kod atıyorum.

2 Beğeni

Sessiz Şarkılar isimli kitabım, Amazon’un geleneksel hale gelmiş olan %50 indirim kampanyasında yine kendisine yer bulmuş. Merak edenler göz atabilirler.

4 Beğeni

Ios’u güncellememe inadım yüzünden Amazon’un mobil uygulamasını da güncelleyemiyorum. Bu sebeple indirim var mı yok mu öğrenemiyorum.

Telefonunda Amazon uygulaması olup aynı zamanda müsait olan biri ufak bir yardımda bulunabilir mi acaba?

Sepeti 120’ye tamamlayıp kod girildiğinde indirim çıkacak mı çıkmayacak mı bunu bilmek istiyorum sadece.

Kod geçerli değil diyor.

1 Beğeni

Kaçırdığıma ikna oldum tamam. :joy: Boşu boşuna 20 lira fazla ödeyeceğim…

Teşekkür ederim bilgi için.

1 Beğeni

Stephen King Yazma Sanatı kitabı yayın evi instagram sayfasında çekilişi var. Çekiliş Linki

1 Beğeni

İlknoktadan ilk kez sipariş vereceğim de neden TC istiyorlar ısrarla anlamadım? 11111111111 denedim o da olmuyor.