Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Sonunu sıfır veya çift haneli bir rakam dene. Kimlik numaralarının ve alan kodlarının sonu tek hane olmuyor. Belki kabul eder site o zaman.

2 Beğeni

Yok kaç farklı şey denedim sadece kendiminkini kabul etti garip bir şekilde.

TC kimlik numaralarında bir algoritma mevcut çünkü. :slight_smile:
https://www.simlict.com/
Bu sitede üretmek için bir araç mevcut, algoritmayı da açıklıyor.

3 Beğeni

Fiyatta indirim yok ancak nadir bir kitap, büyük ihtimal depoda 3-5 tane bulmuşlar. Gediksavaşları toplamak isteyenler, toplayanlar fırsat yaratıp alsın derim. Daha bir hafta önce 100Tl’ye satıldığını gördüm. Ben iptal olur diye kapıda ödeme seçmiştim bugün kargoya vermişler :smiley:

3 Beğeni

Kidega Enpara kampanyası var mı? Doğruluk Kılıcı seti 6 kitap uygun geldi. 15 tl daha düşer mi acaba? :slight_smile:

Enpara kampanyası var kidegada ama eskisi gibi değil. Ekstra bir adet otomatik ödeme talimatın bulunması gerekiyor.

Devam ediyor şartları sağlarsınız ;

Enpara Kitap Kampanyası

Herkes eskisi gibi olmadığını düşünüyor ama bence eskisiyle arada pek bir fark yok. Altı üstü sadece 1 adet otomatik fatura şartı eklediler. Onu da ben annemin telefon faturasını ayarlayarak aradan çıkardım. Benim için hala kullanılabilir bir kampanya.

3 Beğeni

Fatura ödemesi yapıldı bu ay hesaptan sitede göremeyince yoksa boşuna almayayım dedim. Teşekkürler.

1 Beğeni

Evet ben de kullanıyorum. Hatta alt limit 75 yerine 50 TL olunca çok daha iyi oldu.
Bir de bkmkitap mobilden sipariş verince 50 TL’lik kitaba 35 lira verip bir de kargosuz sipariş verebiliyorsun.
BKM’den de genelde şikayetçi insanlar ama ben şu ana kadarki siparişlerimde önemli bir sorunla karşılaşmadım.

1 Beğeni

BKM daha önce pek kullanmadığım bir site ama önümüzdeki ay oradan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Umarım dilim yanmaz. :smiley:

1 Beğeni

Ben BKM Kitap’ı kullanırım. Şu ana kadar bir sorun olmadı. Hatta bazen durup dururken girince kodlar veriyor. :grin:

1 kitap hediyesi de devam ediyor mu?

Yukarıda link paylaştım aslında. Devam etmiyor kitap hediyesi.

2 Beğeni

Hayır devam etmiyor.

1 Beğeni

1 Beğeni

Kidega e mail göndermiş ‘enpara kampanyamız yoktur’ içeriğinde ilgilenen arkadaşlara.

Bende etmiyor diye biliyorum ama kidega alışverişi yapmadım bayadır. Aynısı diyince yoksa ediyor mu diye düşündüm. :thinking:

1 Beğeni

Devam ediyor görünüyor. Önümüzdeki ayın ilk haftasından sonra belli olur ama.

Ben sadece BKM sitesinde gördüm. Kampanyalar bölümünde oradan bir iki kitap sipariş edeceğim.

1 Beğeni