Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Eğer seçersen 2 tane yüzüklerin efendisi cilltiyi 1 tane fiyatına alabilirsin

1 Beğeni

Cidden öyle elim titreyerek baktım siteye…

Neyse ki Otostopçu ve Witcher evrenini ben de kaptım. :smiley:

Belki ilerleyen günlerde bilimkurgu için de yaparlar. Amazon gerçekten çok iyi işler yaptı bu sene. Umarım bozmadan devam ederler. Bu arada denetmenliğiniz hayırlı uğurlu olsun! :partying_face:

3 Beğeni

Bilimkurgu için yapacaklarını hiç sanmıyorum. Teşekkür ederim.

Bu arada The Witcher Kutulu Setin yanına ne ekleyebiliriz bir öneriniz var mı arkadaşlar? LOTR ve Otostopçunun Galaksi Rehberi var bende.

Tolkien Hayranları için
Tolkien kitaplarında net %50 indirim var + Bitmemiş öyküler ve kutulu set mini kitaplar hariç kampanya var.
Yüzüklerin efendisi 3 kitap ciltsiz
Hobbit
Beren ile Luthien
Hurin in çocukları
Kullervonun hikayesi
Roverandom
Alırsanız şu şekilde oluyor;

Bitmemiş öyküleri dilerseniz ekleyebilirsiniz. %50 indirim mevcut.

Ekleme: Bazı mini kitaplar tek satışlarda bu kampanyaya dahil sanırım.

1. Kitapta da promosyona dâhil olduğu yazmıyor. Kalan 5 kitapta 80 küsür tlye geliyor ama ben tek tek baktım. Siz nasıl aldığınız 6 tanesini?
  1. ve 3. kitap promosyon dışında görünüyor şu an. Benim gibi diğerlerini alıp bunları sonra kıstırmaya çalışabilirsiniz. :slight_smile:
    Edit: 1. ve 3. kitapta da kargo bedava gözüküyor şu an.

Satıcı Amazondu, stok kalmadığı için pegasusyayınları olarak görünüyor o yüzden olabilir.
Şu şekildeydi ben alırken;

2 Beğeni

Halihazırda birkaç kitapta var. Wool 1-2 ve Tanrı Olmak Zor İş gözüme çarpanlar.

Kampanya bitti mi fiyatlar düşmüyor

Ödeme kısmında indirim uygulanıyor. @Pyrewrath Wool Serisi de kampanya dışı görünüyor bende.

1 Beğeni

Monokl baskılar için geçerli.
Silo
Maalesef bahsettiklerim dışında en azından İthaki’den kampanyalı BKK yok şu anda.

1 Beğeni

https://letgo.onelink.me/O2PG/52ce4b1d

Yasar Kemal Bir Ada Hikayesi 4 kitabı 40 lira. Yalnız satıcının puanlaması yok alacak kişi elden alsın derim.

Amazon keşke şu Yerdeniz ciltliyi de indirimlere dahil etse. Almak isteyen çok kişi var.

Geçen sefer yaptıklarında baya kitap almıştım. Ama göndermediler maalesef. Gerçi o seferkinde indirime dair hiçbir şey yoktu, ya tutarsa diye aldık. Bu sefer doğrudan gösteriyor indirimi, o yüzden içim rahat. :slight_smile:

Ay sonu yapmaları çok ayıp oldu ama, Eylül ortası olsa işler değişirdi. Benim kartta limit yok, eşime söyledim de o aldı sagolsun. :slight_smile:

1 Beğeni

Amazon hakikaten dengeleri değiştiriyor. Bu şekilde devam ederlerse yakında iç piyasaya hakim olacaklardır.

1 Beğeni

İç piyasada kartlar yeniden dağıtılıyor. :joy::joy:

2 Beğeni

Monokl baskısı ve ithaki baskısı aynı çeviri. Aklında bulunsun. Monokl boyutları çok daha güzel ben seviyorum.

1 Beğeni

Bakınıyorum hala. :smiley: Bir türlü tatmin edici bir sepet oluşturamadım.

Amazondan yakaladığım ilk indirim oldu. Siteyi kullanışlı bulmuyorum (indirimli kitapları ayrı bir yerde görememe, kitapları tek tek aratmak zorunda kalma gibi) ama bundan sonra daha sık kontrol edeceğim. Sanırım bu büyük indirimlerin amazon için en büyük avantajı sadık müşteri yaratması.

Aldıklarıma gelecek olursam zaten listemde olan, indirimli görürsem alırım dediğim kitapları aldım.
Harry Potter setini ödünç alıp okumuştum kitaplığıma kattığım için memnunum.
Yüzüklerin Efendisini 3 kitap halinde tercih ettim çünkü 78 ₺ civarı alacağım başka bir kitap yoktu, 32+27 o sepet kendi içinde güzel eşleşti.
Yıllar yıllar önce 3 kitabını aldığım Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları’nı ciltli kitap fiyatlarının arşa değmesi sebebiyle tamamlamayı düşünmüyordum ama bu indirimle kaçırılmaz bir fırsat haline geldi. Beğenmezsem set halinde satabilirim, kitapları henüz okumadım.
Centilmen Piç Serisinin bir kitabı 2 al 1 öde’ye dahildi. Harry’li sepeti çiftlemek için onu kullandım. 2. kitap da diğer yerlerden daha uygun olduğu için indirimli olarak ayrıca aldım.

Mutluyum, huzurluyum. İndirim haberini paylaşan arkadaşa bir kez daha teşekkür ederim. :blush:

2 Beğeni