Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ne zaman cebime 3 kuruş para girse amazon sapıtıyor ya.

3 Beğeni

Teşekkürler arkadaşlar. Yine eksiye soktunuz beni.

2 Beğeni

Ne alsam karar veremedim. Her şey var kampanya dahilindeki. Zaman çarkı da dahil olsaydı keşke. :yum: Tavsiyelerinizi değerlendiririm. :face_with_monocle:

Ben de yaptım bir sepet ama kararsızım. HP kitaplarını okumak için yıllardır 5-6-7 'yi izlemedim. Hatta bugün 6 var televizyonda yine izlemeyeceğim. Sepete ekledim 7 kitabı. Whyn nehri cinayeti ile yazma sanatı %40 indirimde bu ikisini de ekledim. Yapı kredi hesap kesim tarihi nasıl oluyor bir türlü çözemedim. Şimdi ayın 30 'unda alırsam bunun ödemesi 5 Eylül mü, 5 Ekim mi olur bilemedim. Eylül dolu şu an. Ekime olursa ödemesi birkaç kitap daha ekleyip verebilirim siparişi.

1 Beğeni

Sanıyorum ki aşağıdaki linkteki kitaplar 1 alana 1 bedava kapsamı içinde. Rastgele 5-6 kitaba baktım hepsi kampanyaya dahil gözüküyordu. Belki faydalanan olur.
https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=20810650031

9 Beğeni

Kısa vadede iyi gibi dursa da uzun vadede bu tekelleşmeye yol açar. Amerika’da da aynısını yapıyordu Amazon. Başlarda zararına çalışıp daha sonra diğer firmaları eritiyordu. Ama eninde sonunda yine biz zararlı çıkarız. Umarım iç piyasada diğer firmalar Amazonla rekabet edebilir.

Ben kampanyayı çözemedim yalnız. Sepete eklediğimiz aynı üründen mi 2 tane olması gerekiyor, yoksa kampanyalı 2 ürün ekleyince de kampanya geçerli mi ?

İkisi de oluyor. Ben hiç aynı 2 ürünü almadım mesela ama alanlar da oldu. Her türlü oluyor yani.

Sepette gözükmüyor sanırım. Alışverişi tamamlayınca mı gözüküyor ?

Ben ödeme kısmına geçerken bir tane daha ekledim aynısından, ikincisi öyle düştü. Sepete attığımda iki tane birden gelmemişti. Aynı kitap değil de farklı bir kitap eklerseniz direkt düşüyor sanırım.

kaptık bir şeyler :smiley:

Ben mesela kampanya dahilinde olan örnek olarak Harry Potter kitaplarını ekliyorum sepete, ancak herhangi bir indirim gözükmüyor.

ödeme kısmında gözüküyor

Tamam şimdi oldu teşekkürler. Heyecan yaptım herhalde :yum:

2 Beğeni

Bari ingilizce kitaplarda da yapsalarmış. Habire Witcher ve Harry Potter da yapıp duruyorlar. Zaten iyi kötü herkeste olan kitaplar. Orijinal dillerinde Dune ile Earthsea’yi alırdım ne güzel :unamused:

3 Beğeni

Evet keske Dune serisi de olsaydı alırdım hemen :pleading_face:

3 Beğeni

%50 indirimi bile bulamazken %50 indirimli fiyata 2 kitap aldık ama hâlâ memnun olmuyoruz. Sanırım herkesi mutlu etmelerinin tek yolu “ne alırsan 1 TL” kampanyası yapmaları.

13 Beğeni

:exclamation: Satın alma düşünceniz varsa önce kitap boyutuna bakınız. Youtube videolarından inceleyebilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/1101965487/ref=ox_sc_saved_title_4?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

2 Beğeni

Mesela ben kampanyadan memnunum ama faydalanamıyorum. :smiley: Witcher’ın yanına güzel bir set bulsam düşünmem de o yok işte.

4 Beğeni

Bu gidişle o olacak sanırım. :smiley: 14 kitap ekledim sepete bekliyorum :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni