Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben sorduğumda onun yerine kitap hediye etmeyi tercih ediyoruz demişlerdi. Daha faydalı oluyormuş. Ben de madem öyle en azından 3-5 seçenek koyun sizin seçtiğiniz kitabı okumak istemeyebiliriz dedim. Sonuç yok tabii.

3 Beğeni

Enpara kampanyası ile alınırsa çok daha uygun fiyata alınabilir.

1 Beğeni

Trendyol cüzdanı aktifleştiriseniz 10 tl geliyor. Cüzdana 98 tl yükleyerek alabilirsiniz. 1.98 tl de harcama yaptığınız için kazanıyorsunuz.

1 Beğeni

Bu kampanyanın daha düşük fiyata inme olasılığı nedir sizce?
İlk gördüğümde fiyatı daha düşüktü diye hatırlıyorum.
Tüm seti Daha uygun fiyata almanın yolu var mıdır?

1 Beğeni

Çok zor, ikinci el falan bulursanız belki. Her geçen gün kitap ekleniyor seriye. Belki kod veren sitelerde %50 indirim zamanı alım yaparsanız yakalarsınız

Kitap başına 17 TL artı küsür geliyor. Bence fiyat gayet makul. 51 adet kitabın tutarı çok geliyor insanın gözüne. Sonuçta azar azar da alsanız, bu tutara 3 ayda varacaksınız. Mesela benim 3 aylık 1700 TL oldu. Bence fiyat çok iyi.

Haklısınız daha düşüktü. Haziran ayında ciddi miktarda (oran diyemiyorum sabit bir oran yok) zam yaptılar. 300 küsür lira zam ediyordu sanki 50 kitap.

Mail olarak gelmiş. Belki ilk alışverişte de çalışır.

1 Beğeni

602 tl gibi bir fiyat hatırlıyorum. Keşke alsaymışım.
Zaman Çarkı ile de karıştırıyor olabilirim.

1 Beğeni

Zaman Çarkı bu fiyataydı, bundan eminim. Karıştırıyor olabilirsiniz.

2 Beğeni

749 TL idi fiyat arttı 3 aydır ama yine de kaçmaz bu fiyatlar

Yanlız 51 kitap diyor. Serinin şu an 55 kitabı var biri malum kitap desek 3 kitap eksik. Hangileri olduğunu sormak lazım almadan önce.

1 Beğeni

Kallocain, Kent ve Tanrının Gözündeki Zerredir büyük ihtimal ama yine de sormakta fayda var.

4 Beğeni

Ben almıştım dediğiniz gibi son çıkanlar eksik.

Kitapsepeti.com da Agatha ve Stephen King kitapları net %50 indirimde. Kaçırmayın.

3 Beğeni

KİTAP6 kodu %5 indirim yapıyordu en son.

Sepette ekstra %15 indirim ile Can Yayınları %50 indirimli hale gelmiş.
Hepsiburada

Kitapyurdu’nda Koç Üniversitesi Yayınları %50 indirimli

5 Beğeni

Yapı Kredi Yayınları İnce Memed Set 1 2 3 4 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL İnce Memed seti almak isteyen 95 tl

Kitapyurdu’nda bu ayın sonuna kadar İthaki ve Pegasus %45 indirimli olacak.

7 Beğeni