Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Amazonda 1 alana 1 bedava devam ediyor mu bilgisi olan var mı?

Evet devam ediyor. Ama çoğu kitap stoklarda yok ya da kampanya dışı kaldı.

1 Beğeni

Anladım, teşekkürler.

1 Beğeni

Tokyo Gul ilk 9 kitabı 90 liraya gördüm sahaflardan birinde. İlgilenen olursa haberdar etsin beni.

1 Beğeni

Ankara’da oturup elden almak isteyenler için güzel fırsat.

2 Beğeni

Ankara Arkabahçe ismini neden değiştirdi acaba?

Idefix’te finansbank kredikartı kullanıcıları için 150 TL’lik alışverişlerinde 30 TL indirim mevcut bu ay.

Ejderha mızrağından birkaç kitap var. İlgilenenler varsa :

1 Beğeni

Şube değiller sadece isim hakkı kullanıyorlardı, artık bağımsız bir dükkan olmanın vaktinin geldiğini düşündüler herhalde.

3 Beğeni

İyi kitapların çoğu tükenmiş gözüküyor :cry:

1 Beğeni

Bu ne hız böyle daha kampanyadan haberimiz olamadan yarısı bitmiş bile. Her gün ilknokta sitesine bir kez bakıyordum, demek yeterli değilmiş. İçeriden bilgi mi sızdı ne oldu nasıl bu kadar hızlı bitebilir o kadar kitap?

1 Beğeni

Amazon’un tokadı hissedilmiş hissedilmesine ama indirim stokları onunla rekabet edecek seviyede değil belli.

8 Beğeni

O tokadı ben de hissediyorum. :grin:
Artık diğer sitelerin indirimleri, gözüme indirim gibi gelmiyor.

10 Beğeni

Valla ben de anlamadım. Stoklar 2, 3 falandı galiba. Bu kadar az koymaları hiç hoş olmamış. Bir de geçen İlknokta’ya İthaki indirimini sorduğumda henüz öyle bir planlarının olmadığını ama sürprizleri olduğunu söylemişlerdi. Sürpriz buysa biraz üzüldüm. :sweat_smile: Bakarken kitapların tükenmesini izledim resmen. Kardeşime birkaç çizgi roman koparabildik ancak. :joy:

İlknokta’ya stokları sordum, 1000 ürün ile giriş yaptıklarını ama bir anda bittiğini söylediler. İlginç :sweat_smile:

4 Beğeni

Lev Grossman’ın Büyücüler serisi 3 kitap 30 TL. Kitapyurdu ve N11’de mevcut. Seriyi merak edenler göz atabilir.

1 Beğeni

Önerir misiniz bu seriyi bana? :smiley: Alayım hemen.

Dizi tutmuştu baya. Gençlik serisi gibi biraz ama seveni çok. Ben diziyi beğenmiştim şahsen. :smiley: Ama okuduysa @isos81 yorumlasın. Ben sadece diziden biliyorum.

Bana kitabını okuyup beğenmiş ve bence okumalısın diye yorumlar gerek. :smiley: Dizisini hiç görmedim ama. Siz gençlik dizisi dediniz içime kurt düştü.

2 Beğeni