Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yarın mağazaya bakacağım fiyat farkı çok değilse ciltli alırım muhtemelen. Ancak fiyat farkı çoksa mecburen karton kapaklı alacağım. Keşke haberim olsa, sizin sattığınızı alırdım.

1 Beğeni

Alfa’dan çıkacak yakında Monte Cristo Kontu, hatta çıkmış olması lazımdı ama daha sitelerinde görünmüyor. Tek cilt, ciltli olarak. Onu da göz önünde bulundurun bence.

2 Beğeni

Bu hafta İş Kültür yayınevlerinde aynı kitap %40 indirimli. Bakarak sağlamını seçerek alabilirsiniz. Kargo genelde risk içeriyor hasar konusunda.

1 Beğeni

Evet ben de aynen bu nedenden ötürü İş Kültür mağazasına gidip almayı düşünüyorum. Başka sitelerden alırsam muhtemelen hasarlı gelecektir. O yüzden mağazadan almayı tercih edeceğim.

@Bjork evet geçen gün paylaşılmıştı gördüm. O da bir seçenek tabi. Ama henüz kimse o baskıyı okumadığı için çevirisinin nasıl olduğu konusunda herhangi bir yorum yok. Belki ileride onu da alırım :slight_smile: Teşekkürler.

2 Beğeni

Rica ederim. Çevirisini İsmail Yerguz yapmış. Çevirdiği iki kitabı okudum, tabii ki ana dilinde karşılaştırma yapmadım ama anlamsal olarak bir sıkıntı yaşamamıştım.

1 Beğeni

Ben HAY Klasikleri’nde çok sevdiğim bir yazar varsa ciltli almayı tercih ediyorum, yoksa @alper’in de dediği gibi ne kadar kalın olursa olsun İş Bankası’nın karton kapakları epey sağlam duruyor.

3 Beğeni

Uzun süredir seriyi takip ediyor ve alıyorum. Amazon’da bazı kitaplar geçen sene indirime girdi 55 civarına almıştım bir kaç tanesini. Ama o zaman etiket fiyatları da farklıydı. Max %50 indirime girmişti takip ettiğim süre boyunca, o da belirli kitaplar hepsinde olmamıştı.

140-150 lira arası bir sepetim var. Çeşitli sitelerde en az 25-30 lira indirim sağlayan bir kupon kodunuz var mı? (Tabi kargoyu da bedava getirecek şekilde.) Amazon’da olsaydı çok iyi olurdu. (120/25 kodu nedense işe yaramadı.)

https://www.amazon.com.tr/gp/browse.html?node=12466380031 Amazonda kitaplarda OKUYALIM25 koduyla 125/25 indirim başlamış.

8 Beğeni

Bu kod ile birlikte AMAZONAPP25 kodunu beraber kullanabiliyorsunuz.

Yani 50 TL’lik indirim sağlayabiliyorsunuz.

Witcher serisini almak istiyordum, ilk beş kitabı sepete atmıştım, arkadaşın kodunu görünce (teşekkürler bilgilendirmeniz için bu arada :slight_smile: ) acaba olabilir mi dedim ve sipariş özetini atıyorum.

9 Beğeni

Ben denedim ama bu kod satın alımımızda kullanılamaz yazıyor.

Sepetteki tutar 100 tl’nin altına düşmemesi lazım ona dikkat !

Hayırlı olsun Hangi kodları kullandınız

OKUYALIM25 (kodu için 125 TL üstü sepet yapmalısınız.)
AMAZONAPP25

kodlarını kullandım.

Daha önce bu kodları hesabınıza tanımladıysanız ama kullanmadıysanız, bir daha kodu tanımlamaya çalışmayın. Ödeme aşamasında, promosyon kullanmak istiyorum seçeneği çıkıyor.

Sanırım AMAZONAPP25 kullananlar tekrar kullanamıyor. Diğer kodda sorun yok ama amazonapp tekrar kullanamadım.

Kodları daha önce kullanmamanız gerekiyor tabi ki.

Teşekkürler. Siz yazınca bende denedim, 143,14 TL’lik sepetim 93,14 TL’ye geldi.

1 Beğeni

OKUYALIM25 işe yaradı, Teşekkürler.
Daha önce kullanmamama rağmen ve ilk önce AMAZONAPP25 kodunu denememe rağmen bende de işe yaramamıştı. Ürüne de bağlı olabilir.

1 Beğeni

OKUYALIM25 ZATEN OTOMATİK TANIMLIYOR.
AMA AMAZONAPP25 yazıyorum olmuyor.

Daha öncede kullanmadım. Yalnız ben app indirdiğim ama onda yapıyorum. Google dan mı bağlansam amazon.