Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Daha önce kullanmamış olmanız, sepetin örneğin OKUYALIM25 sonrası 120 TL altına düşmemesi ya da tam tersi durumda diğer kod önce yazıldıysa 125 TL altına düşmemesi siparişin gönderim zamanın aynı gün olması, satıcının amazon olması ve Mobil uygulamadan kullanmak gerekiyor.

Biraz karışık gibi oldu yazdığım ama kodların sepet tutar indirim oranına da dikkat edin.

Tamam o zaman. Arkadaş 100 TL altına düşmemesi la ım diye yazınca. Deniyorum tekrar.

Hepsini dediğiniz gibi yaptım olmuyor.

Ben de oldu ama şimdi hesap kitap yapınca önce AMAZONAPP kullandığım için 118 TL’ye düşmüş oluyor. Sonra diğer kodu yazmıştım ve 93 TL’ye düştü.

Tam olarak nasıl olduğuna şimdi ben de emin olamadım ama bir şekilde oluyor. :slight_smile:

İş Kültür tavsiye ederim. Bende ciltsiz hali var ve kartonda en ufak bir çatlama yok. Ciltsiz hali bile gayet kaliteli.

2 Beğeni

Yine duramadım yerimde 80 TL’lik bir alışveriş yaptım. Oysa anneme 3 ay kitap almayacağım demiştim. :frowning:

1 Beğeni

Haber verdiğiniz için teşekkürler. Kardeşim yeğenime çocuk kitapları almak istiyordu, baya uyguna geldi böyle.

Amazondaki bu 25tl indirim olayı iyiymiş ama fiyatlara baktığımda çoğu kitabın indirimi çok çok düşük sizler neler aldınız ya da almayı düşünüyorsunuz?

Ben bunları aldım.

3 Beğeni

Ben 7 tane kitap aldım 78 Lira tuttu. Aynı kitapları Kidega ile almaya çalışsam hepsi 151 tutuyor 15 TL indirimle 136 yapıyor ama Amazonda indirimsiz bile 128 tutuyor. 50 TL indirim de harika oldu. Aldıklarım;

Son Tiryaki
Lokinin Müjdesi
Buz Ejderhası
Atuan Mezarları
Başka Dünyalar Mümkün
Eski Mars
Yıkımın Şafağında Philip K. Dick Kazıları

7 Beğeni

Enpara kitap kampanyası yıl sonuna kadar uzatılmış.

2 Beğeni

Amazon’un yokluğunda iyi gidiyor Kidega. :smiley:

1 Beğeni

45-50 indirimlere denk gelince daha da iyi oluyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu ay kullanmadım ben kullanmayı da düşünmüyorum. 50/15 güzel ama kargo bedava alt limiti 100₺. Bu kampanyanın pek bir esprisi kalmadı bence. 30/15 hadi 50/15 iken güzeldi ve kargo ücretsiz oluyordu.

2 Beğeni

Sevgili Ahmet sayesinde uykumdan uyanarak inanılmaz bir fiyata kapattığım sepetim. :joy:

81.87’ye denk geldiler. Ressamlar’ın etiket fiyatının 200 olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Teşekkürler @SJack <3

Ve tabii yine, yeniden, teşekkürler Amazon. Prime Day günü beni uyandırmayın arkadaşlar. :smiley:

4 Beğeni

Ben BKM’yi kullanıyordum, kargo ücreti çıkmıyordu. Bu ay BKM sıkıntılı olunca kitapyurdunu kullandım.

1 Beğeni

Anladım. Kitapyurdunu malum sebeplerden dolayı kullanmak istemiyorum. Amazondan devam ederiz enparanın 15₺ iadesi eksik olsun ne yapalım.

1 Beğeni

Kidega enpara kampanyası ile kullanınca kargo 50 tl oluyor, 100 tl değil.

1 Beğeni

O yüzden maalesef BKM/PTT kullanıyoruz. :slight_smile:

1 Beğeni