Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Böyle bir yazıyı forumda okuyunca denedim. 50 üzeri bir sepet hazırlayıp kredi kartı bilgilerimi girdim ama hala 7.90 kargo ücreti ekliyordu.
Hatta kidegaya da bununla ilgili bir mesaj yazdım ama henüz dönmediler.
Siz nasıl yaptınız?

Ben dün enpara kampanyasıyla kidegadan 60 liralık alışveriş yaptım 7.90 kargo ücretini eklediler.

İki gün önce yapmıştım alışverişimi. Şimdi bu oldu mu? :frowning:

Eganba.com’da 75 TL üzerine kargo bedava ve şu an genel indirim kampanyası var.
Kampanyalar-Eganba-com

Diğer yayınevlerini bilmiyorum ama monokl için değerlendirilebilir. Say indirimi de maksimum yüzde 35 sanırım hep. Ona da bakılabilir.

Bu arada amazon evime invir ağacı dikti şu an… Yine tutamadım kendimi.

1 Beğeni

Bende denemedim, yazılanlardan ötürü öyle yazmıştım.

Haber verenlere teşekkürler ya harika bir alışveriş yaptım :star_struck::star_struck:.

1 Beğeni

Bunun sorumlusu hep @SJack :rofl:
Aramayı kullanınca kimin yazdığı çıktı ortaya.

1 Beğeni

Kidega sürekli kargo ücreti sınırını değiştiriyormuş benim suçum değil. :joy: 75 değil miydi geçenlerde?

Evet 75ti. İndirim 50/15 ama ücretsiz kargo alt limiti 100₺.

Kidegadan kargo ücreti ile ilgili gelen mesaj ;
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Kargo bedava alt limitimiz ile kampanya limitimiz ayrıdır. Kargo bedelinin artış göstermesi durumundan biz de çok üzgünüz. Üzülerek belirtmek isteriz ki, pandemi sürecinden sonra kargo firmalarının bize yansıttığı aşırı yüklü kargo maliyetleri nedeniyle bu tutarı arttırmak zorunda kaldık. Bu gibi artış bizi de zor durumda bırakmakta. Geri bildiriminizi ilgili departmanımıza iletiyor olacağız.

Saygılarımızla,

Kidega Ekibi Adına, xxxx

1 Beğeni

Prime day indirimini bekleyecektim ama 50tl indirim+17.45 de hediye çekim vardı baya iyi geldi :heart_eyes: normalde 2kod aynı anda kullanılamaz ama şu sistemsel açıklar çok işe yarıyor bazen :joy:

1 Beğeni

Kampanyayı haber verene çok teşekkür ederim. Çok uyguna geldi kitaplar. Özellikle Tanrı’nın Çocukları’nı alamıyordum iyi bir kampanyasız. Sonunda alabildim.

6 Beğeni

Yüzyılın Fırtınası’nı gördüm arada. Ne kadar güzel bir kitaptır kendisi. Tekrar okuyasım geldi görünce.

2 Beğeni

King’in bu kitabını okumadım. Yıllar önce dizisini izlemiş ve bayılmıştım. Konusuyla, atmosferiyle çok hoşuma gitmişti.

2 Beğeni

İki kitabı indirim kodlarıyla 100₺ aldım

2 Beğeni

Bide her kitap olsa o zaman icraya gelir amazon yetkilileri. :sweat_smile:

1 Beğeni

Okumak ilk başlarda biraz sıkabilir kitap roman değil de senaryo . Filmi ben de çok sevmiştim.

Sagopa şu kısmın bir bölümünü Bir Pesimistin Gözyaşları albümünde kullanmıştı.

3 Beğeni

Amazon yine gönlümüzü fethetti. :smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Daha önce amazonapp kullanmış mıydın sen?

:slight_smile:

Evet, kullanmıştım. Bir alper kampanya fırsat alanında 3 alper gücündedir. :slight_smile:

5 Beğeni