Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Eliade’de sıkıldığım şey en az 200 sayfa boyunca sadece Güneş ve Ay’ın (veya göksel varlıkların) kelime kökenleri, eski dinlerde nasıl bir yere sahip olduğunu, onlar için Tanrı’nın ne anlama geldiğini vs. anlatmasıydı. ben daha çok günümüzdeki dinlerle ilgili kökenleri okumak istemiştim. Eliade benim için fazla ayrıntılı geldi anlayacağınız.

Ev yaşam indirim kuponu bende görünmüyor. Bir şey yapmış mıydınız kuponu almak için?

1 Beğeni

Ben az önce alışveriş yaptım. Herhangi ekstra bir şey yapmadan kupon bölümünde çıktı.

1 Beğeni

hayır yapmamıştım : (

1 Beğeni

İlknokta’nın ücretsiz kargo kodu var mı?

Böyle bir kupon bulunmuyor bende ne yazık ki :frowning: ayrıca ev yaşam kuponunun kitapta kullanılabilmesi de çok iyiymiş :slight_smile:

1 Beğeni

Amazon Türkiye ülke müdürü Richard Marriott, tv’de açıklama yapıyor şu an, 13-14 Ekim de kitaplarda da büyük bir indirim olacakmış.

16 Beğeni

Bu ne güzel bir haber böyle! :star_struck:

Sahibi değil de müdürüdür o :slight_smile:
Bekliyoruz güzel indirimleri hadi bakalım.

Ülke müdürü aynen, heyecandan ne yazdığıma dikkat etmedim lol :rofl:

1 Beğeni

Verdiğim siparişimi iptal ettim bunun üzerine :joy:. Bakalım ne gelecek merak içindeyim.

Stok da yenilerlerse harika olacak, birçok kitap tükenmiş durumda ama hala alacak şey bulabiliyorum. Amazon yeter ki indirim yapsın, biz buluruz alacak şeyler. :joy:

2 Beğeni

Valla ben Richard’ın yalancısıyım, eğer indirim beklediğimiz gibi olmazsa sonra üzülmeyin🤣

3 Beğeni

Sizden bilirim sonra ben bilmem yani :rofl::joy:.

2 Beğeni

Yine çok satan kitaplar ayağına aynı kirapları indirime sokarsa Richard’a edecek iki çift lafım olacak… Eyyyyy riçırd, sen kimsin ya…

13 Beğeni

Ay hani nerdr hangi kanal hangi site :star_struck:

Bence şu 2 al 1 öde kampanyasını bütün kitaplar için bir kez daha yapsalar yeter aslında. :sweat_smile:

2 Beğeni

Aynı şeyi düşündüm seçili kitaplarda değil tüm kitaplarda yapsınlar sonra hep beraber çıldıralım :joy: :joy:

3 Beğeni

Amazondaki indirim sadece satıcının amazon olduğu ürünlerde mi geçerli olacak?

1 Beğeni

Bir kez alalım, temiz alalım diyorum. :joy: Elimdeki kitapların çoğunu elden çıkarmam gerekecek, çünkü artık yer kalmadı… Hala da Amazon indirim yaptıkça sürekli alışveriş yapmaya devam ediyorum, bakalım sonu ne olacak bu işin. :sweat_smile:

1 Beğeni