Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bloomberg’deydi ama bitmiş

Evet, o şekilde oluyor.

Bence kendimizi hemen gaza getirmeyelim röportajı şimdi dinledim. Adam Prime Day nedir kısaca onu anlatıyor, işte bu gibi reyonlarda(kitaplar lafı burada geçiyor) çok iyi indirimlerimiz oluyor diye bahsediyor. Yüzde 20 indirim dışında bir şey görmezseniz şaşırmayın. Fazla beklenti hayal kırıklığınız olmasın.

1 Beğeni

Bunun üzerine İdefix sepette yüzde beş yerine yüzde sekiz indirim yapar kartlar yeniden dağıtılır…

14 Beğeni

Bence %6 yaparlar, o kadar fazla cömert davranacaklarını sanmıyorum. :sweat_smile:

2 Beğeni

Nobel akademiklerin çoğu amazon tarafından satılmıyor. O yüzden almam gerekenleri denk getiremiyorum prime avantajlarına. :confused:

1 Beğeni

Ben bugün %20 indirim varken, listemde bulunan tüm kitapları sipariş verdim. Normalde bir iki gün daha beklerdim ama Kaos’un Kutsal Kitabı ve Kızıl Kahkaha son 3-4 tane kalmıştı. Stoklar erimeden almak istedim. Zaten HAY’lardan stokta olanlar %50’deydi, üstüne %20 gelince kaçırmak istemedim. Prime Day’da umarım büyük stok yenilemeleri yaparlar.

2 Beğeni

Ben de dün gece aynı şekilde düşünüp 15 tane HAY klasiği aldım, uzun zamandır istiyordum zaten. :sweat_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar bu sepette %20 indirim tek sipariş için mi geçerli?

https://www.pttavm.com/kampanyalar/edebiyat-hikaye-roman/edebiyat-roman-kitaplari

Pek bir şey yok gibi ama yine de işine yarayan olur belki.

1 Beğeni

%50 indirim var.

2 Beğeni

Hocam içerik olarak detayını bilemediğimden net bir şey söyleyemiyorum. Gelince unutmazsam kısaca gözden geçirip editlerim buraya.

1 Beğeni

Amazon 120 lira üzerine prime üyeleri için 30tl indirim demiş. Kod: AMZNPR30

4 Beğeni

Haydaaaa %20 sepette var mı?

%20 ile aynı anda kullanılıyor ise iptal ederim siparişi, ama stoğu bitmiş ürünler de var. Eğer aynı anda olmayacaksa gelsin bunlar. Bu şekilde de zaten 30₺ civarında indirim almıştım ben.

Kullanılıyor şimdi denedim. Yine cüzdan delindi. :joy:

2 Beğeni

Siparişi iptal ettiğim zaman önceki kodu kullanma hakkım geri gelir mi acaba?

%20+30₺ müthiş bir olay çünkü.

1 Beğeni

Onu bilemiyorum açıkçası. Sormak gerek.

Bilen varsa yazabilir mi? Risk almayalım şimdi?