Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yeni hesap mı açsam acaba? Prime bedava zaten.

Riske etmeyip yapabilirsiniz.

Şey ben iptal ettim. Papara Card kullanıyorum, acaba ücret iadesi ne kadar sürede gerçekleşiyor bilen var mı?

AMZNPR30 kodu için minimum 24 saattir prime üyesi olmak gerekiyor. Yani yeni üyelikle 1 gün beklemek lazım.

Promosyon kodları birbirine girdi lfnspdm

1 Beğeni

AMZNPR30

@alper @erdo @Erdal_01 önden buyrun :smile:

5 Beğeni

Yeter ağam biz öldük… Ben daha sipariş falan vermem ya. Yeter.

5 Beğeni

Neler aldınız arkadaşlar, fikir verin lütfen. :joy: Ben de siparişimi iptal ettim ama çoğu HAY klasiğinde stok tükenmiş, pişman oldum gibi de neyse. :sweat_smile:

Yeni üyelik değil. Siparişimi iptal ettim. Aynı ürünleri yeniden sipariş edeceğim. Para iadesi biraz uzun sürüyormuş sanırım. Yarın biraz daha para yüklerim.

Ne iyi dostsun sen böyle :smile::smile:

Ben çizgi roman alacağım o yüzden sabah karşılaştırma yapıp bakmam lazım. Sabahı beklesin. :slightly_smiling_face:

Ya stokları güncellesinler de sonra yapsınlar şu kampanyaları. Adamlar 2 haftada depoları boşalttılar.

İyi düşün 120 TL’lik alışveriş 66TL’ye geliyor :slight_smile: Tabi kod kullanma kurallarına uyar ve önce %20 kullanabilirsek :slight_smile:

@Erdal_01 sabaha başka kampanya daha yaparlar :slight_smile:

Şakası bir yana Amazon şu ana kadar faydalandığım indirimle bana 1 yıldan fazla prime üyelik parasını hediye etmiş oldu. Zaten üyelik fiyatı çok uygun.

3 Beğeni

Yüzde yirmi bir kere kullanılabiliyor. Ben kullandım :frowning: Yoksa yine aklım çelinirdi.

O zaman sen yat :slight_smile:

30 tl, diğer sitelerde aynı indirim oranına sahip ve almak istediğin ürün bulabilirsen gene iyi indirim tabi :slight_smile:

1 Beğeni

Sabaha biraz daha ekleriz o zaman. Zaten bu ay yarım maaş harcadım amazonda :smile:

Bu arada ben de %20 yi kullandım ama çizgi romanlarda zaten güzel indirim var. Bu da eklenince yine güzel olacak.

Ben siparişimi iptal ettim, %20’yi geri verdiler, bir de 30₺ geldi üstüne. 105’e aldığım kitaplar şu an 75 lira oluyor. Eğer siparişler yola çıkmadıysa iptal edebilirsiniz bence.

Benim siparişim yola çıktığı için iptal edemedim. Yazık oldu.

Kim bunlar? Dış güçler mi? :slight_smile:

Siren, Domingo, Yar gibi yayınevlerinden alacağın varsa onlara bak. Ben o tarz listemde olan pek herkesin almayacağı yayınevlerine bakıyorum.

2 Beğeni

Ben de ani refleks olarak iptal ettim hemen. İkisi bir arada çok güzel oluyormuş gerçekten.

1 Beğeni

Valla en son Joseph Campbell’in tanrının maskelerini bile aldım. Daha da bir şey almamam lazım. :smiley:
Böyle giderse iyice çılgınlığa dönecekti. Kullandırtmaması iyi oldu :smiley:

Yüzde elli gören hiç bir yayın evinden almadım bu arada.
Say, Metis gibi hiç yüzde elli görmeyenlerden almıştım hep.

2 Beğeni