Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

15.000 kişi mi kullanabilecek yani?

%20 indirim olayı otomatik olarak sepette mi çıkıyor? Yoksa bunun için bir kod mevcut mu?

125 TL’lik çoğu zaten indirimli kitabı 70 TL’ye almama sebep olan Amazon’a teşekkür, gece gece bu kampanyayı paylaşıp para harcatan @Gokhanca arkadaşa da ayrıca teşekkür ederim :slight_smile:

@KARAKOC ‘‘OKUYALIM20’’ kodunu girmen gerekli eğer daha önce girmediysen.

3 Beğeni

Üzgünüm, yoksa bu bir işaret mi? Olmuyor bir türlü :confused:.

1 Beğeni

30 TL’lik kampanya sayfasında bu kod başka kampanyalarla birleşmez yazıyor :slight_smile: Amazon düzletme falan yapmadan alacağınız varsa almakta fayda var.

Mobil uygulamadan yapılması lazım.

3 Beğeni

Yeni çıkan Ginko, ithaki ve Alfa kitapları dışında alacağım kitap kalmadı. O kitaplar da henüz Amazon da yok.

1 Beğeni

Bende de aynı şekilde oldu :frowning: @Leingrad iptal eden arkadaş @kalsedon.okur boşuna etti o zaman desene eyvah! :roll_eyes:

1 Beğeni

Bu gün içindeki 2. iptalim oldu kampanya haberi duyup da…

Ben iki kodu da kullanarak alışveriş yaptım, sorun olmadı. Şartlara iyi bakın, belki satıcısı Amazon olan kitaplar gibi şartlar vardır. @Yorumcucadi

Aslında mobil uygulama tabletten yapıyorum sayılmadı mı acaba :thinking:.

1 Beğeni

Hepsi amazon ve mobilden uygulamadan giriyorum sepet tutarım da 149tl ama olmuyor :thinking: amazonpr30 kodu nerde yazıyor bu arada bulamadım ben

Prime’a üyesiniz değil mi?

Kodu yanlış girmiş olabilirsiniz. AMZNPR30

2 Beğeni

AMZNPR30 Site üzerinden hata vermişti ama uygulamadan girince oldu.

Evet kodlar sınırlı sayıda.

Evet tamam kodu yanlış girmişim :woman_facepalming:t3: şimdi oldu :+1:t2::blush: ah amazon ah ocağımıza incir ağacı dikmeye ant içmişsen :joy:

2 Beğeni

Oldu olduu. 15 kitaba 70 tl ödedim mükemmel bir şeysin sen canım Amazon. Hasan Ali Yücel Klasikleri zaten %50’deydi bu da üstüne bal kaymak oldu :partying_face:.

2 Beğeni

İndirim boşa gitmesin alışverişi yaptım, yapımda ve yayında emeği geçenlere teşekkürler. :grin:

Farklı yayın evlerinden okuduğum Türk Edebiyatı Klasiklerini bile sepet tamamlamak için aldım. Alsam da okusam dediğim tek kitap Dracul’du.

4 Beğeni

21 kitap, 72 lira. Teşekkürler Amazon. <3

Ahmet’e de (@SJack) ayrıca teşekkürler, gece gece yine mesaj atıp kanıma girdi. :smiley:

1 Beğeni

Oo süper listenizi de görelim neler aldınız :blush:

1 Beğeni