Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Hobbit’in ciltsiz baskılarından almak istiyorum da Idefix’te %40 indirime girmiş. Kitap daha önce %50 ya da %50+ indirim görmüş müydü? Ona göre bekleyeceğim ya da alacağım :confused:
Bilen birileri beni aydınlatabilir mi :sparkles:

Ciltsiz baskısı dediğiniz siyah kapaklı ithaki baskısıysa %50 oluyor bazen tolkien kitapları. Kodlar varsa %50 veya ona yakın indirim olabilir.

Bu gece yarısından sonra Idefix’te kampanya var. Bir bakın isterseniz.

@Yorumcucadi bir süre daha bekleyeceğim o zaman, teşekkür ederim :pray:
@shmebulock prime indirimleri gibi olur diye korkmuyor değilim :sweat_smile:

Ben de çok fazla indirim beklemiyorum ama kontrol etmekte fayda var.

Pusuda yatıp bekleyeceğim o zaman, teşekkür ederim. :ok_woman:

1 Beğeni

Bahsi geçen kampanya başlamış bu arada, beklemenize gerek yok. :sweat_smile:

1 Beğeni

Mobil uygulaması o kadar rezil ki neyin ne olduğunu bile anlayamıyorum.

1 Beğeni

Hizmetleri de rezil zaten. :joy:

Martin Eden ve İnce Memed Tek Cilt’ de %35-40 indirim var ama fiyatlar önce yükselmiş sonra inmiş. :slight_smile: Keşke önce uçuk kaçık fiyat belirleyip sonra indirim yazmasalar da asıl fiyatlarını yazıp bizi köstebek gibi o site bu site asıl fiyatını araştırmaktan kurtarsalar. Her halde artık herkes her indirimin indirim olmadığını biliyor.
Acaba tüm siteleri boykot edip kendi yayınevimizi mi kursak? :smiley:

Idefix 125/20 kodu paylaşabilecek olan var mı acaba ? 150/30 bana fazla geliyor boşa kitap almak istemiyorum tam 125 tl oldu sepet :confused: .

1 Beğeni

İdefix indirim kodu olan var mı? Süresiz kodlar oluyordu bi ara.

Ben henüz kampanyayı göremiyorum. Gördüm. Everest alfa fena değil.

Idefix için hemen alışveriş yapmayın bekleyin derim. 2 aydır bu fiyat tutulmasını yapıyor idefix. Sonra da 2. ya da 3. gün sepette %5 daha yapıyor. :slight_smile: Aceleniz yoksa kod da kullanırım diyorsanız bekleyin. :slight_smile:

3 Beğeni

Idefix’ten yine süper bir kampanya.

Kampanya öncesi sepet tutarı 173,03
Kampanya sonrası sepet tutarı 173,03

Neyse en azından artmadı diyelim.

4 Beğeni

Idefix, ‘Fiyat Tutulması’ ara sayfasını da açmış… https://www.idefix.com/fiyat-tutulmasi
Alfa da yüzde 40 dışında bir şey göremedim. Monte Kristo Kontu mavi ciltli ve Alfa Jules Verne serisine dadanıyorum.

Elinde 100 tl için fazla kodu olan var mı acaba ?

@Blackheart 'ın hediye kartı yönetemi ile Alfa’lar baya uyguna geliyor. 150 TL üzeri sepetiniz var ise 105 TL’ye düşüyor, %65 gibi bir indirim oluyor.

(INEW15 kodu ile 85 TL’ye 100TL’lik kart tanımladıktan sonra, sipariş kısmında 9B4B3099 kodu girince ile 30TL daha indiriyor. Toplamda 45 TL ekstra indirim oluyor.)

6 Beğeni

Ben bir süredir bu yöntemle çok uygun alışverişler yaptım. %60-65 civarında indirimler oluyor bu sayede. Örneğin dün Ölümün Sonu kitabını 32 TL’ye almış oldum. İlknokta %50 indirim yapsa dahi 37.5 TL’ye geliyor fiyat. Zamanın Çocukları’nı 24 TL’ye aldım. Pkd romanlarını 10-13 TL aralığında alıyorum. Örnekler çoğaltılabilir.

1 Beğeni

Kampanya öncesi 237,50 TL
Kampanya sonrası 253,00 TL :ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2:

1 Beğeni