Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Temin süresi epey uzunmuş. Neyse yarın kitapların gelirse durumlarını paylaşırmısın. Ona göre bende alacam.

2 Beğeni

Tabiki paylaşırım dediğim gibi fazla kitap sipariş verdim belki ondan olabilir. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

İndigo’nun çevirileri nasıl acaba bilgi sahibi olan var mı? Özellikle klasikler.

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar elinde d&r ve idefix 100 veya 75 tl üstü indirim kodu olan varmı?

1 Beğeni

100/10 88AF9067 idefix
250/25 33202E03 D&R

2 Beğeni

Üstat kondiksiyon pek olmamış ya :frowning:

2 Beğeni

Kitapyurdunda C.S. Lewis - Kozmik Üçleme kitapları baya ucuzlamış. Üç tanesi 35 TL’ye geliyor. Daha öncede bu fiyatmıydı yeni mi düştü bilmiyorum :slight_smile:

Çevirisi hakkında bilgi sahibi olan var mıdır?

2 Beğeni

1 ay önce üç kitap 45 TL idi. Platin üyelikle alırsan şu an 30 TL civarına geliyor.

1. kitabı bitirdim. Eğer kitabı İthaki basarsa bu çeviriyi kullanmaları güzel olur. Yani o derece iyi çeviri.
5 Beğeni

D&R’dan indirim kodu olan var mı acaba? Varsa özelden atabilirseniz sevinirim. Şimdi değil de 2 saat sonra falan müsat olup alabileceğim.

1 Beğeni

DR

Daha önce forumda paylaşılmıştı, hala kullanılabiliyor…
100 TL üzeri 10 TL : 10PICODI
150 TL üzeri 15 TL : 15PICODI
200 TL üzeri 20 TL : 20PICODI

1 Beğeni

İstanbul Torium Avm D&R mağazası D&R kartı ile alışveriş yapmak üzere (Kart yoksa kasadan alabilirsiniz. 80 kuruş ya da 1 tl arasıydı) seçili kitaplarda (Merdivenler Kenti benim gözüme çarpanlardan birisiydi.) 10 tl’ye satılıyor. Tüm illerde veya mağazalarsa böyle midir bilemem. Vakti olanlar bi göz atabilir. Süresine dair bi fikrim yok ama etiket fiyatları 75 tl tutan iki kitap aldım 20 tl ödedim.

5 Beğeni

Zebramo’da bulduğum şu harika ürüne göz atın :heart:
http://zbm.co/9MREXQ

2 Beğeni

1 Beğeni

Babil.com

3 Beğeni

da vinci şifresi ciltli özel baskı kitapseç. Com da satışta. Baskısını başka hiç bir yerde bulamassınız.edit: melekler ve şeytanlar ciltli versiyonunuda var olarak gösteriyor.

2 Beğeni

idefixde Becky Chambers - Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk 6TL’ye düşmüş. Sanırım %38 indirim yapacaklarına %83 yapmışlar :face_with_hand_over_mouth: Gönderirler mi iptal mi ederler bilmiyorum ben bir tane aldım.

000018C7 Bu kod ile kargoyu bedava yapabilirsiniz.

Tanıtım :

Düzenleme : D&R’da da aynı fiyat ama orda kullanmak için ücretsiz kargo kodu bulamadım :slight_smile:

10 Beğeni

Teşekkürler bilgilendirme için… Bu ay Dmitry Glukhovsky - Sumerki-Alacakaranlık kitabınıda alacaktım, Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk da alınacak kitaplar listemdeydi indirim oranı yüksek olunca iki kitap için de sipariş verdim.

2 Beğeni

Ücretsiz kargo kodu varmı acaba?

1 Beğeni

@Leingrad paylaşmıştı ben onunla aldım. o kod olmadı mı

000018C7

2 Beğeni

Bu sınırsız bir kodmu? Bir kitap için çöp etmeyim

1 Beğeni