Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bilgim yok ama şu an 2 kişi kullandık herhalde çoklu kullanıma uygun

1 Beğeni

Eyvallah ozaman kullanım.

1 Beğeni

Benim de sepette bekleyenler vardı onun yanına ekledim. Kargo bedava kodu da iyi oldu paylaşım için teşekkürler.

2 Beğeni

Bu konuya ne zaman baksam zarar :joy:

10 Beğeni

Bu Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuğu okuyan var mı kitap nasıl?

1 Beğeni

Kitap ilgimi çekti, fırsatı paylaştığınız için teşekkürler.

2 Beğeni

Saolsın kod için iyi oldu. İnşallah iptal olmaz. :grin::grin:

Tabi kitap haberi içinde ayrıca teşekkürler. @Leingrad

2 Beğeni

Kitap haberi ve kargo kodu için teşekkürler. İşine yararsa birinin 150ye 15TL indirim—>

15 TL indirim kuponu kazandınız. F901741F 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

2 Beğeni

Bana da bu geldi birinin işine yarar belki. Şu anda kullanılabiliyor.

15 TL indirim kuponu kazandınız. 82BB7905 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Beğeni

Ursula K. Le Guin - Hep Yuvaya Dönmek
Çoğu sitede tükenmiş kidegada hala mevcut ve fiyatı 40 ₺ den %32 indirimli 27,20 ₺, ayrıca diğer sitelerde zam geçmiş ve 50 ₺ olmuş. Enpara ile kullanılabilir. İlgilenen çıkarsa fiyatı baya iyi.
https://kidega.com/kitap/hep-yuvaya-donmek-078096/detay

1 Beğeni

resim

Belki size hitap eden kitaplar vardır. :slight_smile:

3 Beğeni

çocuğu olan varsa bu kitabı aman ha almasın. İçinde sapıkça düşüncelerle(Ensar zihniyeti) yazılmış metinler mevcut. Böyle insanlardan çocuklarınızı koruyun. 'Hayalci Çocuk' adlı çocuk kitabında skandal ifadeler - Son Dakika Haberler

4 Beğeni

Bende bugün okudum haberi, yayınevinin kusura bakmayın demesi oldukça tuhaf. Hiç mi editör kontrolünden geçmiyor bunlar kitap okuyucuya ulaşana kadar :rage:

3 Beğeni

Tek yayınevi ile iş bitmiyorki ısbn alana kadar onca sürecten geçiyor en son mecri devlet oradanda geçiyorsa gerçekten vasıfsız beceriksiz insanlar ülkenin en önemli konumlarında.

3 Beğeni

Bundan sonra kalite kontrolü yeğene filan verirken kişi kendisi üstlenecek sanırım, işe bak yaw.

3 Beğeni

Bir kereden bir şey olmaz diyen kadın bakanlık yaptı bu ülkede. Artık şaşırmaz oldum kirli sapkın zihniyetlere

6 Beğeni

İdefix ücretsiz kargo kodu yada indirim kodu olan var mı
İdedixten kitap tavsiye edebilecek olan var mı? Bilimkurgu, fantastik

1 Beğeni

Olayın ne kadar büyük bir rezalet olduğu konusunda sizlerle hemfikirim tabi de yani bu haberin Kitap Fırsat/Kampanya Alanı ile ne alakası var anlamış değilim.

Yeri gelmişken söyleyeyim; son zamanlarda özellikle üç-dört popüler başlığa açılma amaçlarından tamamen farklı gönderiler yazılması ve hatta bir de bunlar üzerine uzun uzun tartışmalar yapılması beni epey rahatsız ediyor. Kaptanlar sağ olsunlar daha sonra bu gönderileri ilgili başlıklara taşıyorlar ama daha en başta bunun hiç olmaması lazım. Eğer tartışmaya değer bir mesele olduğunu düşünüyorsanız lütfen önce alakalı bir başlık var mı diye kontrol edin, yoksa da yeni bir başlık açın. Haddimi aşıyorum belki ama lütfen anasayfada ilk gördüğünüz başlığa gidip yazmayın bunu. Umarım saygısızlık olarak görmezsiniz bu sitemi, iyi forumlar.

10 Beğeni

Burada paylaşılmasının tek nedeni çocuk kitaplarının ucuz olması ve karşınıza böyle bir kitap gelirse indirim kodu vs şeyler ile bu kitapları alıp çoluk çocugu zehirlenmesin milletin. Yoksa ayrı bir konuda açmak isterdim ama en çok bu konu ilgi çekici ve nekadar kişi görürse o kadar iyidir dedim.

4 Beğeni

ei

Kitapyurdu kampanyası.

8 Beğeni