Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

3 Beğeni

Dedalus %50 indirimiyle beraber bir süredir listemde bulunan, Rıhtım’ın Genel Yayın Yönetmeni Onur Selamet’in Ölü Dalgıcın Sonbaharı kitabı da 7.5 TL’ye düşmüş. Ücretsiz kargo kodu 000018C7 ile beraber kargo bedeli olmadan alınabilir. Dün aynı kodu Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk kitabı için kullanmıştım ama hem sınırsız hem tekrar tekrar da kullanılıyormuş bu kod demek ki.

3 Beğeni

Kidega

2 Beğeni

Evet orası saçma olmuş :confused:

1 Beğeni

Satış taktiği bunlar. Sana başka kitap almayı zorluyor.

5 Beğeni

Bu konuda en güzeli Kitapyurdu. 3 lü anahtarlık atıyorum ben. Kargo ücretsiz oluyor. 5₺ Sonra hediye ediyorum anahtarlıkta gayet güzel.

4 Beğeni

3 Beğeni

Kargo bedava olması için 60 kuruşluk kitaplardan bir tanesi eklenip alınabilir. Misal;

3 Beğeni

Sende olup bende olmasaydı olmazdı dimi :joy::joy::joy:

3 Beğeni

Asıl sizde olupta bide bende olsaydı ooo neler olurdu :joy:

2 Beğeni

Olması lazım zaten. Olmasaydı yolluyordum hemen. :grin:

2 Beğeni

Benimde dikkatimi çekti bir sürü güzel yorumlar vardı ve indirimin yeni olduğunu düşünüp aldım.Kitaplar biraz cep boy gibi aynı zamanda kapaklarını ben çocuk kitabına benzettim biraz! Fikrinizi netlestirmesi için ben bir fotoğraf bırakıyorum çeviri hakkında bilgim yok malesef.!

5 Beğeni

Merhaba arkadaşlar idefix 20tl garanti kampanyası devam ediyor mu?

1 Beğeni

Benim okunması için verdiğim ve geri gelmeyen kitaplarımdan. Bugün kitapyurdu işbankası yeni çıkanları sipariş ederken indirimi görünce iş bankası yeni kitapların yanına ekledim.

Bu arada idefix de ithaki kitaplarında yüzde 40 İndirim var.

2 Beğeni

Okuoku.com da iyi fiyat.

2 Beğeni

İlk 7000 kullanımdı. Muhtemelen bitmemiştir daha zaten kodu girince belli olur

25 TL indirim kuponu kazandınız. 9581A702 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11 Kasım 12 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

2 Beğeni

150 TL ve üzeri için 15 TL İDEFİX indirim kodu F8990AD9
10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli.

1 Beğeni

Bkm, gittiği yere kadar diyor herhalde. Aralık ayında da kargo bedava

3 Beğeni

En büyük kampanyaları o zaten :slight_smile: onuda anlamsız şekilde yapıp boşa güvensizlik yaratıyorlar. Mail geliyor kargo bedavada son gün diye, bir gün sonra bakıyosun 1 ay daha kargo bedava.

Bu arada eğer Kitapyurdu’nun YKY kampanyasını bekleyen varsa Amazon’da şu an YKY direkt %42 indirimde bilginiz olsun.

3 Beğeni

http://zbm.co/9P6WNJ

Para suyunu çekti yoksa affetmezdim :joy::joy: ilgilenen varsa buyursun. Buz ve Ateşin Dünyası 60 Tl

1 Beğeni