Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Burda da var ilanı burdan iletişime geçip daha uyguna alınabilir. Zaten %10 komisyona gidiyor o sitede.

1 Beğeni

Kargoyla sıfırına yakın olmuyor mu? Sonuçta sıfırı 87 lira. Merakımdan soruyorum.

1 Beğeni

Kargo 5 lira eder max.

2 Beğeni

Ben gönderirken benden 10 liradan fazla alıyorlar ama hem de sadece doküman gönderirken ve indirim filan yaptırınca bile öyle oluyor. İlginç.

1 Beğeni

Zebramonun anlaşması var PTT kargo ile 3-5 lira arası tutuyor oradan aldığınızda. Ben bu hafta koca kutuyu 6 liraya yolladım Zebramo üzerinden.

3 Beğeni

Ptt kitap göndereceğinizi söylerseniz indirimli gidiyor.

2 Beğeni

https://kidega.com/kitap/durdurulamaz-282951/detay?widget_click=282951

1 Beğeni

Yurtiçinde de aynı uygulama var. Kitap göndereceğini söyleyip üzerine öğrenci bilmemnesi veya anadolu ticaret bilmemnesi indirimi ekleyebiliyorsunuz, 5 6 lira fark ediyor. Yine de burada söylenen fiyatlardan pahalı oluyor ama öğrendim sebebi Zebramo imiş.

1 Beğeni

Zebramodan 1 tllik satış yapabilirsin o zaman formalite. Sipariş numarasını söyleyip kargo indirimden faydalanırsın.

2 Beğeni

Zebremoya 5 liranın altında ilan açamıyorsun

2 Beğeni

Bir kampanya duyurum değil de sorum olacak.

Kitapyurdu geçen sene bu zamanlarda Sanal Kitap Fuarı yapıyordu. 6 Aralık oldu, halen ses yok. İptal mi ettiler, bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

Meşhur otomasyon sistemlerinin tamamlanmasını bekliyor olabilirler belki ya da Platin Günü kampanyasından ders alıp bu sefer daha koordine bir kampanya yapmak adına ortalığın biraz durulmasını bekliyorlardır diye düşünüyordum bende. Ama yıl sonu geldi çattı, geç kaldılar sayılır. Sitelerinde ise Aralık ayı için Ayın Yayınevleri ve Ayın Yazarları adı altında kampanyaları mevcut. Bu seneyi es geçecekler gibi duruyor.

4 Beğeni

zebramo’da. Pazarlık ile 40tlye alabilirsiniz.

2 Beğeni

sen okuyunca satarsın, Senden pazarlıkla 35’e alırız :slight_smile:

3 Beğeni

Kabalcı baskısını bulmadan bu baskısını satacağımı sanmam. :grin:

3 Beğeni

Forumdan biri mi bu arkadaş :fearful:

1 Beğeni

Evet aynı kullanıcı adı.

2 Beğeni

Alfa baskısı daha güzel değil mi ya? Ne güzel cıvıl cıvıl kapağı var. Kabalcı’nın şömiz mi deniyor bir kapağı var onun altı düz karton. Hem de fontları çok küçük.

2 Beğeni

İdefix kadar kalitesiz bir mağaza görmedim. 3 liraya satıyorlar diye tahrip olmuş, kimsenin almadığı eski kitapları sıfır diye millete satıyorlar. Zaten 2 haftadan önce elimize ulaşmıyor siparişler. Bir de böyle sorunlarla uğraşıyoruz. Daha önce de Century adlı bir kitabı almıştım onun da cildi ayrılmış bir şekilde gelmişti. Müşteri memnuniyeti tamamen şansa kalmış.

4 Beğeni

İş Bankası’nın Dede Korkut Hikayeleri kitabı uzun süre güneşte kaldığı için ön kapağının rengi solmuş şekilde gelmişti. Hani 3 lira kampanyası kitabı değildi. Satmayan bir kitap hiç değil. O günden beri Idefix’ten bir şey almadım. Daha doğrusu, Idefix’in önceki kusurlarını görmezden gelmiştim ama bu sonuncusu olmuştu.

5 Beğeni