Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #1672

Alfa baskısıda güzelde ben kabalcı yayınları seviyorum. Kitapları daha oturaklı duruyor.kabalcı baskısı varsa takas edebiliriz :joy:

(galeme) #1673

Alfa’nın fontları nasıl? Kabalcı gibi karınca boyutunda mı?

Son kitabı okuyorum şu an. Bittikten sonra hala bulamazsan düşünürüm bu teklifini.

(Hüseyin gök) #1674

Yazı boyutu iyi epey bir mesafeden rahatlıkla okunuyor.

(Doğan Can Urul) #1675

Hüseyin bizi kandırma hocam, Kabalcı baskısı piyasada bulunmuyor diye istediğini biliyoruz :smile:

(Hüseyin gök) #1676

Kimseyi kandıramaya niyetim yok gecen 50tl ye buldum ama bir sıkıntım olduğu için karşı tarafa almayacağımı söyledim. Alsam o zaman alırdım. Baskı olayı bence çok saçma bişey, sahaflar şişiriyor millette o üçkagıtçılar gibi oluyor. Dediğim gibi o baskı bana daha oturaklı geliyor zaten kitabı okudum. Maksat kitaplığımda dursun. Başkaları gibi 100-200tlye satmam . Gördüğün gibi bende arada kitap satıyorum burda ve yarı fiyatına satıyorum. Baskısı olsada olmasada.

(Burak Kuşcu) #1677

Sizinki de birşey mi,

Arkadaşlar meşhur 5 kitap 15tl kampanyasının kitapları kısmen elime nihayet ulaştı. Görselleri atayım.

Şimdi bunları ucuz diye mi boyadılar yoksa boyalı diye mi ucuz? Ayrıca bir kitap spreyle siyaha neden boyanır? Cevabı bilen varsa bi söylesin şoke olmuş durumdayım şu anda.

Bu kitaplara ne olmuş böyle :slight_smile: Sanırım bunlar yeni bir şey deniyorlar haha.
Çok geçmiş olsun.

(Umut K.) #1679

Bütün kitaplar böyle değil.

(Burak Kuşcu) #1680

Çok çok kötü. Sanırım bir defo örtülmeye çalışıldı. Neyse kitaplarda başka bir sorun görünmüyor ama kitaplığa dizilecek gibi değiller. Şindi idefix mi doğan mı yaptı bunu, onu çözeceğim :slight_smile:

(Erdal Hellaçoğlu) #1681

İdefix kampanyasından instagramda bir arkadaşın aldığı kitaplar bu şekilde gelmiş. Kansorejen koku nasıl oluyor bilmiyorum ama :roll_eyes:

Benim şu ana kadar hiç sıkıntılı kitabım olmadı ama bugün 6 kitap gelecek sıkıntı olursa onlarıda atarım akşam…

(Burak Kuşcu) #1682

Bende hepsi böyle. Ritmatist değil sadece.

(Burak Kuşcu) #1683

Ben inşaat mühendisiyim, bildiğiniz sprey boyayla boyanmışlar. Sprey boya kokuyor, arabam nalbura döndü şu anda :slight_smile:

(Umut K.) #1684

Dex ten gelenlerin çoğu böyle. Ama diğer kampanyalı kitaplar böyle değil. Büyük ihtimal Dex in muhteşem tasarım(!) hamlesi bu kitaplar.

(Erdal Hellaçoğlu) #1685

Benimkiler de böyle gelirse verir kargoya gerisin geri yollarım.

(Burak Kuşcu) #1686

Hocam dex değil hepsi doğan kitabın kitapları ve kitapçılarda normal bu kitaplar gayet. Ayrıca bildiğin bulaştıra bulaştıra boyamışlar… sonradan yapılan bir şey, tasarım hamlesi olamaz

(Burak Kuşcu) #1687

Şu baya iyi olmuş :smile:

Cevap gelmiş mi bu mesaja ? Bende de 3 kitap aynı şekilde geldi.

(görkem) #1689

millet 3 e alıp 20 ye satmasın diye bilerek eklenmiş bir defo olabilir mi?:face_with_raised_eyebrow:

(Burak Kuşcu) #1690

Olabilir de bizim gibi kitaplığına değer veren, görselliği önemseyen müşteriler için berbat bir durum

(Burak Kuşcu) #1691

Yüzlerce kitabı simsiyah boyayan görevliler yerinde olmak istemezdim. Üzücü.