Kitap Fiyatlarındaki Aşırı Yükseliş

Dolar 11 i gördü. Yerde gazete görsem eğilir alır okurum bu saatten sonra.

5 Beğeni

Dolar 11.10 oldu. Zamlar artık daha fazla bekleyemez.

İndirsinler 0’a Allah aşkına görelim sebebini sonucunu. Canımdan bezdim.

İzniniz varsa bu yorumunuzu yayınevimizin kapısına asmak istiyoruz.

4 Beğeni

Sabaha 13’ü geçer herhalde. 11.28 şu an.

1984’ü aldım okuyorum. Gelecekte neler yaşayacağımı bir daha görmek istedim.

Ekleme: Her şey bir yana bu şekilde duyurulan çoğu kitap ertelenir arkadaşlar. Yayın programları bence şu an gerçekten yeniden gözden geçiriliyordur. Çoğu kitabın ertelendiğini düşünüyorum.

5 Beğeni

Bir kaç seri çizgi roman gönderirseniz neden olmasın efenim. Saygılar.

1 Beğeni

11.30 ile rekor tazeledi mübarek. BATTIK! Fiiliyatı geçtik “resmen” kısmındayız.

1 Beğeni

Ertelemese bile astronomik etiketlerle geleceği kesin.

Yastığının altındaki dolarları bozar mısın lütfen.

Vay arkadaş ya iki yorumda bir dolar yükseliyor.

1 Beğeni

Ben ertelendiklerini düşünüyorum. Yayınevlerinin de vazgeçeceği kitaplar var. Bence bir süre daha az kitap çıkartacaklardır. Astronomik fiyatla gelecek kitapların satış garantili olması beklenir artık. Popüler kitaplar yani.

Bir söz vardı. Bu yaşadıklarımızı görünce aklıma geliyor.

Delilik, aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir.

Ben ki konu siyaset olunca o tarafa bile bakmayan biriyken, dolar kaç olmuş diye takip edip duruyorum. -_-. Beni geçtim daha liseye, ortaokula giden çocukların bile bunu konuşması. Diyecek hiçbir şey yok. Aynı politika ile farklı bir sonuç beklemek.

2 Beğeni

Dramatik bir erteleme olmayabilir. Erteleme olanlar da satışların düşeceği düşüncesiyle ertelenir diye düşünüyorum.

Bu tarz fiyat şoklarından korunmak için hammadde ve hizmet teklifleri çoktan alınmış, fiyatlar sabitlenmiş oluyor.

1 Beğeni

Ne yapsak toplanıp ortak kitaba mı girsek.

Bazen bandrol alan kitapları gözden geçiriyorum da yayınevlerinin de böyle bir dönemde göze alıp, cesaret edip bastığı ilginç kitaplar var.

1 Beğeni

Azıcık coinim var o da düşüşte fakat Reis-i âlem doları fişekleyerek alt direnci benim için yükseltiyor.

Velinimetimiz, efendim.

Bende borsadayım şu an iyi kardayım. Krizi fırsata çeviriyorum. Kazandıklarımla kitap, teknoloji filan alayımda sonradan alamayacağız zaten.

“bizim sektör 11,25/11.50 yaptı bile”

Bilgisayar yedek parça ve sarf malzemesi satan bir firmada çalışan arkadaşımın mesajı.

1 Beğeni

Bu hafta son defa yüklü bir kitap alışverişi yapacağım. Hadi bakalım çalışmalar başlasın.

1 Beğeni

Ben hep 50 liralık kitap alıyorum. Bundan sonra

1 Beğeni