Kitap Fiyatlarındaki Aşırı Yükseliş

50 liraya bundan sonra kitap bulursan alırsın.

2 Beğeni

Dolmaz 11.30’u görmüş.

2 Beğeni

Yalnız bu ağlayan emoji tam vaktinde gelmiş.

Bu yılı kaç dolarla kapatacağız gerçekten merak ediyorum. Korona öncesini normal hayat olarak arayacağımızı da hiç düşünmezdim. Bence de bazı kelimeler… neyse şimdi durduk yere ceza yemeyelim. Zaten her şey fırlamış. -_-

2 Beğeni

Doksanlarda fabrikalar vardı. Ordu vardı. Ne halt olduğu bilinmeyen bir mülteci yığını yoktu. Doksanlarda bile değiliz. 1911’deyiz bence. Başımızda bir padişah var. Başka da hiçbir şey yok. Yalnızız ve çaresiziz.

13 Beğeni

Ağlayan surat bu gönderiye hiç yakışmadı. Şu şirinliğe bakıp nasıl bu emojiyi kullandınız acaba? :thinking: :unamused:

Akşamdan beri son bir sipariş mi versem; neye versem diye olmayan paramla dönüp dolaşıyorum amazonda. Neyin fiyatı ne kadar olacak diye düşünmekten beynim çatladı artık en son sildim amazonu çıktım.

4 Beğeni

Ben kitap ihtiyacımın %70 'ini bundan sonra story tel ve kütüphaneler üzerinden karşılamayı düşünüyorum. Geri kalan dilimler çok istediğim kitaplar, seri devamları ve mangalar olacak. Gelecek zamların duracağı yok çünkü 🥲

2 Beğeni

Malesef durmuyor zaten :frowning: Oğuz Atay’ın Tutunamayanlar kitabı etiket fiyatı 60tl iken 78tl olmuş :flushed: Bir kerede bu kadar zam çok fazla ya :sleepy:

1 Beğeni

Bilmiyorum ama sadece öngörüm; çok yakında forumda kitap takas başlığı açılır ve en çok rağbet gören başlık olur.

11 Beğeni

5 kitap al, kahveye gel, 5 kitap götür. Sonra da ben 5 kitapla gelirim. Böylece etkileşimli takascılık kampanyası yaparız. :joy::face_with_hand_over_mouth: Ben sana Belgariad vereyim senden de bulurum alacak bir şeyler. :joy:

4 Beğeni

5 Belgariad 1 kilo bulgur karşılığında 5 Saramago ile 1 kilo tarhana verebilirim. :blush: :blush: :blush:

5 Beğeni

5 kiloluk bidon turşu ve bir kavanoz da kuşburnu marmelat eklersen olabilir.

7 Beğeni

Turşuyu takasa hayatta koymam. Hele Ankara çubuksa. :yum:
Tahıl ve buğday takaslı Jo Nesbo serisi vardır. İlgilenenlerin dikkatine.

3 Beğeni

Ben tamamım. Çoluğu çombalağı kap gel. Konum atıyorum. :joy: Tarhanam da bittiydi hani, iyi oldu.

1 Beğeni

Hiç sevmiyorum :joy: Hatta hazır turşuları hiç sevmiyorum da denebilir. En güzeli ev turşusu :drooling_face:

Takas konusu açayım da orada takılalım ‘‘kitap, gıda, giyim, kozmetik takas’’ başlığın ismi bile hazır :roll_eyes:

1 Beğeni
9 Beğeni

1 Beğeni

Eski yayınlar için anlıyorum da geçtiğimiz aylarda çıkmış 1985 ve What If çizgi romanları da zamlanacakmış. :confused:

En son aldığım Karakarga kitabı bu olacak. Daha elime geçmedi, kitapçıda gördüm, epey kalayladım yayınevini. Şu kitaba 120 TL etiket fiyatı koymanın hiçbir açıklaması olamaz. Bu kitabı bu fiyattan piyasaya sürmek okurla dalga geçmek resmen. Kitabı ancak bu fiyata yayımlayabiliyorsan yayımlama, bir kitap eksik olsun…

4 Beğeni