Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Yabancı bir yazar olduğunu sanıyordum ama şimdi bakınca Umberto Arte’nin takma isim olduğunu ve Twitter’da sanat paylaşımlarıyla tanınan bir Türk olduğunu öğrendim. Eğitimini öğrenmek için ayrıntılı bakmadım ama sanat tarihçisidir belki. Yine de gördüğüm yorumlar ve kitapların içeriğini beğendiğim için şans vermeyi düşünüyorum.
Çünkü Uygarlığın Ayak İzleri kitabının yazarı Celil Sadık da sosyal medya üzerinden paylaşımları ve internet seminerleriyle tanınıp kitap çıkaran bir sanat tarihçisi. Seminerlerine hiç katılmadım ama paylaşımlarını başarılı bulduğum için kitabını almak istemiştim.

2 Beğeni

Dünya Tarihi 101 (Say Yayınları)

8 Beğeni

Elinde bu kitap olup içindekiler bölümünü ve birkaç örnek sayfasını atabilecek var mı?

3 Beğeni

14 Beğeni

Bunun Yazarlar versiyonu da çok güzeldir. Almadıysanız tavsiye ederim.

2 Beğeni

Benim gibi kitap kalabalığından kaçıp olayı 2 ciltte halletmek isteyen olup bu baskıya yönelir diye paylaşmış olayım.

Yazılar şeffaf kısım üzerinde kapakta ise oyuk halinde.

Yazı boyutu da elveda gözlerim şeklinde.

11 Beğeni

Varsa içerik paylaşabilirmisiniz?

1 Beğeni

Ressamlar yaşamları ve eserleri muazzam bir eser koleksiyonluk :slight_smile:

Hitler: Canavarın Ardındaki Adam
@Alladierre istemiş Kitap Fırsat Kampanya konusunda o yüzden paylaşıyorum.

Ek bilgi: Kitap çok fazla resim içeriyor. Resim bulunmayan sayfa sayısı yok denecek kadar az.

9 Beğeni

Alfa dan çıkan “Yazarlar - Yaşamları ve Eserleri” kitabı olan ve görsel paylaşabilecek olan var mı acaba?

Daha önce de sormuştunuz ancak yanıt gelmedi. O yüzden kitap bende olmamasına rağmen yardımcı olmaya çalışayım.

Bunlar içindekiler sayfası olması lazım. D&R’da çekmiştim diye hatırlıyorum;

Bunları da twitter’da paylaşmışlar;

image

Kapağı da eklemiş olalım;

image

7 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Önceki mesajı görmemişim. Fotoğraflar yeterli gelmezse akşam paylaşabilirim ben de bir kaç sayfasını.

1 Beğeni

Sevinirim. Teşekkürler

Henüz çok okuma fırsatım olmadı, sadece biraz karıştırdım. Baskı kalitesi çok iyi ve bol fotoğraflı.

13 Beğeni

Paylaşım için tekrar teşekkürler.
Kesinlikle almalıyım bu kitabı.

1 Beğeni

0001860243001-1
İNSAN CEPHESİ

LUCKY STRIKE

@Blackheart Buraya bıraktım belki başkaları da görmek ister. :blush:

6 Beğeni

İyi yapmışsın, teşekkür ederim :slight_smile:

2 Beğeni

Elinde NTV Mitoloji olan varsa içindekiler bölümünden sayfalardan vesair fotoğraf atabilir mi?

1 Beğeni