Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni

Şu ikisi aynı kitap mı ? Görsel atabilecek olan var mı ?

SAVE_20200804_200500 SAVE_20200804_200506

Baskı farkı haricinde aynı kitap evet.

1 Beğeni

Anladım teşekkürler.

İnkılap Kitabevi’nden çıkan Star Wars-Yeni Bir Umut’un sayfalarından 2-3 tane atabilecek biri var mı müsait olan?

Şu kitap.

Gece eve geçince atarım

1 Beğeni

Şimdiden teşekkürler.Aslında resime gerek yok ben birşeyi onaylamak için bakıcaktım.Bu kitaplar filmlerin roman hali mi?

Alfa’dan çıkan Artun Ünsal’ın İktidarların Sofrası kitabına sahip olan varsa birkaç görsel atabilir mi? Kitabı çok merak ediyorum ama tam olarak istediğim tipte bir şey mi diye emin olmak da istiyorum. Ona göre satın alacağım.

Henüz okumadım ama sanırım evet filmin kitabı.

5 Beğeni

Teşekkürler. :smiley:

1 Beğeni

Merhabalar, az önce bir instagram gönderisinde gördüm Mini Dev Sanat Kitabı’nı. Elinde olan varsa birkaç sayfasını paylaşabilir mi? İçeriğini merak ediyorum.

1 Beğeni

Siyah beyaz olsa da şuradan ilk sayfalara bakabilirsiniz.

1 Beğeni

Bende mevcut değil. Şöyle bir iki resime denk geldim.

3 Beğeni

@ilydious @barbaros Almaya gideceğim gibi duruyor. Çok güzeller. İnstagram hesabının sahibine de sordum müsait olunca atacağım yazmış. Gelsin de paylaşıyım burda da. Bir de Sanatın Tüm Öyküsü’nü gördüm onda da gözüm kaldı. İkisine de bir bakmak lazım.

3 Beğeni

Benim de aklımı çeldiniz valla. Sanat kitapları görünce hemen alasım geliyor ama genelde pahalı oluyorlar maalesef.
Belki işinize yarar diye bildiğim birkaç kitabı yazayım ben de.
Elimde İnkılap Yayınları’ndan Sanatın Gizli Dili var. Baskısı şu an yok ve yeni tükendi sayılır. Ben de zamanında ertelediğime pişman olup geçenlerde Nadir’den almak zorunda kaldım. Acayip fiyatlara satanlar olsa da 50 TL’ ye buldum.
Bir de Uygarlığın Ayak İzleri isimli bir sanat kitabı almıştım. Seri şeklinde olacakmış ve ilk kitabı dört sanatçıya odaklanıyor: Da Vinci, Michelangelo, Caravaggio, Bernini.
Ek olarak Umberto Arte ile Sanat serisini çok duyuyorum. Elimdekileri okuduktan sonra almayı düşünüyorum.

1 Beğeni

Yapmayın etmeyin gözünüzü seviyim, tam da alma evresindeyken cüzdanım parçalanacak. :frowning: Çok teşekkür ederim önerilerinize, benim elimde hiç böyle bir kitap yok. Okuduğum da sadece Van Gogh’lu bir kitaptı arkadaşımdan aldığım. Bunlarla da güzel bir başlangıç olur diye düşündüm.

1 Beğeni

Hepsini birden almayın, okudukça alırsınız. En azından listenizde dursun diye söylemiştim. :sweat_smile: Rica ederim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Elimde şöyle bir kaynak kitap var. Bundan da içerikler atayım. Her şey sanat için.:grinning:

5 Beğeni

İçeriğini istediğim instagram hesabı paylaştı az önce ama video olduğu için ekran görüntülerini koyuyorum. Merak edenlere Mini Dev Sanat Kitabı’nın içinden görüntüler. Daha ayrıntılı izlemek isteyenler hesabın adı @rukisinseyirdefteri instagram storylerinde var şu an.

Özet

Bunu almaktan vazgeçtim çokca resim çok az bilgi var gibi gözüktü. Şu an aklımda @ilydious ‘un da dediği Umberto Arte ile Sanat ve Sanatın Tüm Öyküsü kitabı var.

Umberto Arte’nin kim olduğunu, hangi vasıf ile Sanat Tarihi kitabı çıkardığını bilen var mı?

2 Beğeni