Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Çok teşekkürler. Akşam çeviri durumuna bir bakıyım.

Rica ederim, bizi de bilgilendirirseniz sevinirim.

@Lucifer Şimdi gönderdiğiniz kısımlara baktım. Çeviri konusunda aman aman bir sıkıntı göremedim. Anlam bütünlüğünü bozan bir durum baktığım kadarıyla yok. Aşağıya orijinal metni de ekliyorum, isteyen bir göz atabilir.

2 Beğeni

Kendim çalıp kendim oynamış gibi oldum biraz ama… :smile:

30 Beğeni

Elinde Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde serisinin 1.cildi olan var mı? İçini çok merak ediyorum da.

1 Beğeni

İçinin bu kadar güzel olduğunu bilmiyorum :heart_eyes: . Şahane iyi ki attınız :smiley: .

2 Beğeni

Ben de bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum açıkçası, biraz araştırdım ama internette de bu kadar görsel ve inceleme bile bulamamıştım. Yine de aldım ve çok beğendim. :slight_smile:

1 Beğeni

Derken? Öyle bir seri yok ki. Kayıp Zamanın İzinde serisinden mi bahsediyorsun? Ve roman serisinin 1. cildinden mi bahsediyorsun çizgi roman serisinin 1. cildinden mi?

A Middle-Earth Traveller, Sketches From Bag End To Mordor- John Howe

20 Beğeni

Tom Bombadil seriyi filme çekip kendine rol vermemiş :slight_smile:

Peter Jackson la benzeten sadece ben değilimdir umarım

1 Beğeni

Antik Yunan - Nigel Rodgers - Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

@ilydious

17 Beğeni

Çok teşekkürler. :slightly_smiling_face:
Çok iyi görünüyor. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Arkadaşlar İthaki’nin Karanlık Kitaplığından mutlaka okunmalı dediğiniz kitaplar var mı?

1 Beğeni

Şu başlıkta fikirlerini beyan eden, diziden kitap öneren arkadaşlar var.

2 Beğeni

Eh andırıyor diyelim. :sweat_smile:

Döngü’den hikayeler;

10 Beğeni

İthaki Bilimkurgu Ajandası

@alper

14 Beğeni

Kuşe kağıt mı ? Parlak gibi durmuyor nedense :sweat_smile:

Parlak kuşe aslında, benim çektiğim yer biraz karanlık ondandır. :smile: Cildi, baskısı, renklerin parlaklığı falan çok güzel.

1 Beğeni

Umarım çevirisi de öyledir. 1 yıldır almak için uğraşıyorum. 2 tane aldım diğer kitaplarının da basılması konusunda destek olmak için. Bakalım. Güzel olsun lütfen :blush:

Diziyi izlemiş olanlar için muhteşem olacak.

1 Beğeni