Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Döngü’den Hikayeler - Simon Stalenhag

12 Beğeni

Ithaki Bilimkurgu Ajandası - 2021

15 Beğeni

Merhaba bu kitap elinde olan varsa içerisinden birkaç sayfa paylaşabilir mi?

Kitapyurdu sitesinde ilk sayfaları mevcut isterseniz;

Bram Stoker’ın Kayıp Günlüğü - İTHAKİ YAYINLARI - Dacre Stoker

Çok teşekkür ederim. siteyi hiç kullanmadığım için bilgim yoktu.

1 Beğeni

Okumadım ama kitap bende var, 3-5 sayfa aşağıya ekledim.

6 Beğeni

@Akif_Yaman Burada paylaşayım. Hepsinde şekil ya da resim var, düz yazı değiller. Ama 2 ve 3. kitap konu olarak da farklı olduğu için daha az resim içeriyor.

Not: İş kültür bilim serisi ilk 3 kitap görselidir.

4 Beğeni

Çok teşekkürler hocam keyifli okumalarınız olsun. Başlasak mı yeni seriye :slight_smile:

Ben seviyorum bilimi, bilimle ilgili kitap okumayı. Yakın zamanda okumam ama ya kafa dağıtmak için ya da ara ara farklı tadlar almak için mutlaka okurum. :slight_smile:

Modern Klasikler, Türk Klasikleri Ve kardeşim iççin Çocuk Klasiklerini takip ediyorum bu seriyide merak ettim açıkcası.

1 Beğeni

Çok yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim. :slight_smile:

1 Beğeni

Elinde bu kitaplar (özellikle arkeoloji) bulunan varsa örnek görsel paylaşabilir mi ?

Tübitak’ın bu kitaplarından bende sadece Linda Gamlin - Evrim kitabı var, ondan 2-3 sayfa paylaşayım. Bildiğim kadarıyla Tübitak bunları uzun zamandır basmıyor.

Bu kitaplar güncel olarak Alfa’nın bastığı DK kitaplarının daha genç okurlar için hazırlanmış baskıları. Alfa yaş dilimi olarak biraz daha büyükler için olanları basıyor.

10 Beğeni

Çok teşekkürler :slight_smile: 20 karakter

1 Beğeni

Merhabalar, sormak istiyorum ama arkada drizzt dourden serisi gözüme çarptı, ben de 7. kitaba kadar 7. de dahil olmak üzere okudum ancak devamını bulamıyorum, bulduklarım 20 den başlıyor. Siz nereden buldunuz acaba?

Pek paylaşım yapmam ancak bu içimden geldi. Bulan herkesin yapışıp elinden düşürmemesi gereken bir kitap. Yazar Jack London’un pek de bilinmeyen bir eseri.doğu yakası

3 Beğeni

İthaki yayınları yeniden basmaya başladı.

Şükürler olsun efendim. Hikayenin devamını öğrenememek beni ne kadar yıprattı anlatamam. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Forum da "yeni kitap haberleri"bölümünu takip ederseniz 10 dan sonrası çıkıncada haberiniz olur keza dün sordum seri halde basıcaklarını söylediler :blush::blush:

Ah, ne kadar muhteşem bir haber! Paylaştığınız için minnettarım.