Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Konuya direkt dalmışım gibi olacak ama 4-5-6 ile ilgili bilgi var mı acaba? :sweat_smile: Baskıları tükenmiş sanırım bazıları bulunmuyor da. :neutral_face:

Istrancalı Abdülharis Paşa kitabının orta sayfalarından birkaç görsel paylaşabilecek arkadaşımız var mıdır acaba?

@alper bey teşekkür ederim. Kitabı okuduysanız beğendiniz mi?

Matbaa sorunu çözüldüğüne göre basarlar diye düşünüyorum. Uzun bir seri illaki part part bazı kitaplarda tükenme sorunu olur. En kötü, satışlarda istenen verim alınamazsa basmazlar, eski bir seri çünkü.

1 Beğeni

3 Beğeni

Anladım, teşekkür ederim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Olimposta kim kiminle doye bir kitap vardı. Geçenlerde fotoğrafını çekmiştim ama paylaşmayı unutmuşum.

8 Beğeni

Kitap harika gözüküyor. Kesinlikle almalıyım. Belki ismimden anlamışsınızdır, Yunan Mitolojisine ilgim büyüktür.

1 Beğeni

Bu kitap başlangıç seviyesi sayılır ama. Eğer özellikle yaratılış miti ve tanrılarına aşina iseniz, daha farklı kaynaklara yönelmenizi tavsiye ederim.

Evet aşinayım. yine de kitaplığıma koyması güzel bir şeymiş gibi duruyor. Belki biraz karıştırırım da

1 Beğeni

Tolga’nın Yunan mitolojisinde nasıl bir yeri var acaba, mitolojiye biraz uzağım da…

2 Beğeni

Baskı kalitesi güzel. Beyaz kağıda baskı. Eğlenceli bir içerik kesinlikle

Lütfen random atıp güldüm varsayın. Forumun ortamına yakışmıyor ancak aynen öyle yapıyorum.

1 Beğeni

Kullanıcı ismin olan Asklopedia’dan bahsediyorum efendim.

1 Beğeni

Ben onu Wikipedia gibi bir şey sanmıştım, kusura bakmayın.

Doğru yazabilsem estağfirullah yazardım. Önemli değil efem.

2 Beğeni

İletişim’in kendi sayfasında paylaştığı birkaç sayfaya baktığımda soy ağacı falan görünce beğenmiştim ama bu sayfalara bakınca tarz olarak pek beğenmedim. Neyse ki İletişim pahalı da hemen ilk sayfalara kanıp sipariş edememişim. :sweat_smile:

1 Beğeni

Ben inceledim ama pek beğenmedim, daha doğrusu bana yine aynı şeyleri tekrar söylüyor gibi geldi. Kabul farklı bir tarzı var ama değer mi emin olamadım. Bir de ince bir kitap. Listemden sildim o sebeple. Alıp okursan haber ver ama senin mitoloji yorumuna güveniyorum :sweat_smile:

1 Beğeni

Sanmıyorum okuyacağımı. Ben de listemden sildim çünkü. :joy:
Okuyan olursa belki geri döner bize. :slightly_smiling_face:
Ben artık Yunan ve Roma mitolojisi için bilgiden ziyade Joseph Campbell gibi yorum içeren tarzda kitapları tercih ediyorum. :slightly_smiling_face:

İş Kültür’ün yayınladığı “Arayanlar İçin Açıklamalı Bilgelik” isimli kitabı edinen bir arkadaşımız varsa içindekiler kısmını ve birkaç sayfasını paylaşabilir mi?

Arkadaşlar, Dune Hanedan üçlemesinden herhangi bir kitap eline ulaşınca İthaki-Kabalcı çeviri karşılaştırması yapabilecek kimse var mı? Çeviride çok düzenleme yapılmamışsa Kabalcı’dan aldıklarımız yeterli olur diye düşündüm. :blush:

1 Beğeni