Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Arkadaşlar Sanat 101 kitabının içeriğini paylaşabilir misiniz?

Örneğin, hangi kitabı önerirsiniz?

Sevdim bu düzeltme işini… (Ceza puanı almadım değil mi?)

Ceza puanlarımız yok ama ne olur ne olmaz belli değil. :joy:

1 Beğeni

Hiç mantıksız bir şey değil :joy:

1 Beğeni

Bu konuda sanırım en geniş kaynak Say Yayınlarının iki cilt bir arada yayınladığı Yunan Mitolojisi kitabı.

Richard Buxton’ın alfa dan çıkan bir kitabı da var. Baya güzel baskısı. O da cok ileri seviye sayılmaz ama güzel bir başvuru kaynağı olabilir.

1 Beğeni

@Blackheart Normalde de kitap sayfalarını çok ayırarak okuyamadığım için biraz kötü çıktılar, kusura bakmayın. :sweat_smile: Bu arada İthaki baskısının üstüne yeni bir editörlükten geçmiş kitap. Doğrudan aynı değil İthaki baskısı ile.

4 Beğeni

@Bjork ben de sayfaları çok ayırarak okumam, o yüzden sizi çok iyi anlıyorum :slight_smile: Çok teşekkür ederim, gayet güzel çekmişsiniz, oldukça faydalı oldu.

1 Beğeni

Karikatürkiye’den içerik istemiştiniz. 3 ciltten de örnek sayfalar koydum. Uzun karikatürleri açılabilen sayfalara basmışlar. Sunuş kısmı ve çizerlerin yer aldığı son bölüm hakikaten çok bilgilendirici.

Yükleme sorununu çözebildim @Shinigami . :blush:

5 Beğeni

Sorun değil hocam. Uğraştıracaksa boşverin.:+1:

1 Beğeni

Teşekkürler hocam. Gerçekten kaliteli kitaplarmiş (zombiler :slight_smile: ) iyi günlerde okunuz.

1 Beğeni

Suikast Sınıfı serisini okuyan var mı ? Okuyan varsa seri hakkında ya da kitap hakkında yorumunu rica edicem.

Animesini izlemiş kabul mü? :slight_smile:

Olabilir çok fark yoktur umarım arasında.

Anime bildiğim kadarıyla birebir aktarım. O yüzden hikaye hakkında konuşabilirim sanırım. Shounen türüne ait ancak yavan değil. Baya komik sahneleri mevcut. Ve alt metinde genel itibariyle okulda geçtiği ve ana karakter öğretmen olduğu için eğitim üzerine. Ve cidden önemli noktalara parmak bastığı da oluyor. Ve ana karakter sizi çok güldürecek. Yeri geldiğinde farklı ve kendine göre haklı fikirlerin çarpışmasını da göreceksiniz. Bence denemekte fayda var.` :slight_smile:

1 Beğeni

İsmi ve konusu ilgimi çekti zaten. En kısa zamanda okumayı deneyeceğim. Düşüncelerin için teşekkürler.

1 Beğeni

Martı yayınları Sabahattin Ali - Bütün Eserleri -ciltli özel baskısını satın alan oldu mu? Eğer satın alan arkadaş varsa, rica etsem kitabın içindekiler sayfası ve iç sayfalardan 1-2 fotoğraf paylaşabilir mi?

2 Beğeni

@Who_Sametto almıştı.

2 Beğeni

Hemen atıyorum. :slight_smile:

@alper

3 Beğeni

Tahmin ettiğim gibi, mektuplar, yazılar, tutanaklar, şiirler yokmuş. Cilt kalitesi çok güzel gibi duruyor ama bütün eserler ifadesi doğru gelmedi bana.

Şimdi dikkatimi çekti “Çakıcının İlk Kurşunu” kitabı da yok. Çakıcının İlk Kurşunu derleme olduğu için telif sorunu mu oldu diyeceğim ama Epsilon basmıştı.

Bilemedim, kararsız kaldım. :slight_smile:

1 Beğeni