Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

@alper hocam içerik yetmez dersen daha atarım. Şimdilik evden çıkmadan içindekileri atayım dedim.

Devamını da atacağım kitapların bu cilt 1.

4 Beğeni

Sağol Melih benim için yeterli. Ebat, mizanpaj vs göreyim istemiştim. Muhtemelen ben de alırım bu kitapları.

2 Beğeni

@alper cilt2.

5 Beğeni

@alper ve cilt 3.

6 Beğeni

İBB genel olarak kaliteli oluyor. Bu 3 kitap ciltli ve tanesi 150 lira. İBB hep bu fiyata kitap çıkarsın, çok mutlu oluyorum :innocent:

4 Beğeni

Melih sayfa kalitesi nasıl?

2 Beğeni

Ben çok anlamam ama beğendiğimi söyleyebilirim. Ayrıca İstanbulkitapçısının sitesinden baktım 1.hamur diyor.

2 Beğeni

İLYADA (Everest) Erman Gören Çevirisi
Çevirisini merak edenler için ilk bölümden bir kısım ve farklı bölümlerden ilk sayfaları paylaşıyorum.

8 Beğeni

image

Arkadaşlar elinde bulunan biri mümkünse ilk iki sayfanın fotoğrafını çeviri karşılaştırması için paylaşabilirse sevinirim.

3 Beğeni

4 Beğeni

Çok teşekkür ederim.

2 Beğeni

Rica ederim. Kolay gelsin.

2 Beğeni

Nutuk çizgi roman içerik, fotoğraf, paylaşım, istek. @yates232

10 Beğeni

Güzelmiş. Saolasın. Listeye ekledim :pray::+1:

1 Beğeni

Eksik Parça’nın Dark Souls çizgi romanlarını alan oldu mu? Bloodborne’u çok kalitesiz bastıkları için hiçbir şey seçilmiyordu. Bunu nasıl basmışlar acaba? Bloodborne ile kıyaslayacak biri var mıdır?

2177275_dark-souls-sayi-1_43864

1 Beğeni

indir (6) - 2024-08-19T131036.286
Bu kitaba sahip forumdaşlar içindekiler ve içeriğine dair fotoğraf paylaşma şansı var mı?

https://www.amazon.com.tr/Jane-Eyre-Eğlenceli-Açıklamalar-Etkinlikler/dp/6054840142/ref=sr_1_1

Wtf?

Arkadaşlar
Epsilon yayınlarından çıkmış olan Marvel kitapları var tamamı kaç tane bilgisi olan var mı ?

Benim bulabildiklerim

Kaptan Marvel
Morbius
Spiderman Kraven’in son avı
Avengers Yok oluş anahtarı
Avenger Sonsuzluk
Marvel: X-men Dark Phoenix Efsanesi
Venom Ölümcül Koruyucu

1 Beğeni

Bu kadar olması lazım. Bende Avengers Sonsuzluk hariç mevcut. O da yeni çıkmış sanırım.

Ayrıca daha önce İthaki’den çıkan marvel kitapları da var. Eksik yazmadıysam aşağıdakiler:

İç Savaş: Bir Marvel Evreni Romanı
Kara Panter Kimdir?
Shuri: Bir Black Panther Romanı
Captain America: Karanlık Planlar
Spider-Man - Öfkeli Kanatlar
Spider - Man : Düşmanca Devralma
Deadpool: Patiler

Bunlardan da son ikisi mevcut değil bende. Tükenmiş durumdalar :confused:

4 Beğeni