Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

@Vector hocam, müsait olduğunuzda resimlere bakmak kitabı içeriği bekliyoruz.

1 Beğeni

Mesajınızı kaydettim. Şu an şehir dışında olduğumdan ötürü kitaba erişimim yok, benim yerime çekip bana atabilecek biri de yok maalesef. Kitaba ulaştığım anda geri dönmüş olurum.

2 Beğeni

Çok teşekkürler, Atlantis’in içeriğini daha çok merak ediyordum onu da atmanıza çok sevindim :blush: Gayet net çekmişsiniz, problem olmadı :+1: :blush:

2 Beğeni

Rica ederim :slight_smile: İki kitap kutulu özel versiyon olanını almıştım, atmışken onu da atayım dedim :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba bu kitabın içeriğine dair birkaç örnek görsel atabilecek olan var mı ?

1 Beğeni

Psikoloji Nasıl Çalışır

5 Beğeni
Antik Yunan

16.Yüzyıl

3 Beğeni

ESKİ MISIR’IN BÜTÜN TANRI VE TANRIÇALARI - RICHARD H. WILKINSON - ALFA YAYINLARI

image

7 Beğeni

Çok teşekkür ederim :smile:

@Leingrad’ın değerli paylaşımlarından bazılarını buraya taşımak istedim.

Einstein: Yaşamı ve Evreni - WALTER ISAACSON - DELİDOLU YAYINLARI

image

Kozmos: Yeni Dünyalar NATIONAL GEOGRAPHIC - ANN DRUYAN - DELİDOLU YAYINLARI

image

Açıklamalı Notlarıyla Alice - LEWIS CARROLL - EVEREST YAYINLARI

image

İpek Yolu: Alternatif Dünya Tarihi - PETER FRANKOPAN - PEGASUS YAYINLARI

Antik Yakındoğu - UMBERTO ECO - ALFA YAYINLARI

Rönesans Dünyası - SUSAN WISE BAUER - ALFA YAYINLARI

Romanovlar - SIMON SEBAG MONTEFIORE - YAPI KREDİ YAYINLARI

Dünya Sanat Tarihi - HUGH HONOUR / JOHN FLEMING - ALFA YAYINLARI

12 Beğeni

Rica ederim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

images
Bu kitabı okuyan var mı? Varsa yorumlayıp içeriğini paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

https://www.instagram.com/p/B8nyLLfpo-W/

İlkay Aydın’ın sanrılarından oluşan Orta Dünya’nın Analizi. Tolkien’in İskandinav Dilleri Profesörü olması hasebiyle okuduğu ve hatta yeniden düzenlediği Avrupa destanlarından değil de sadece Türk Mitolojisi’nden esinlendiğini varsayan, onlarca zoraki yakınlıkla bağ kurulmaya çalışılmış kağıtlar yığını. Dilimizde iyi örneklerini de gördüğümüz (bkz: Tolkien Ne Yaptı) bu takım analiz kitapları derin okuma ve bilgi birikimi gerektirir. Söz konusu yazarın ve türün külliyatına bile hakim olmadan (Türk Mitolojisi gibi derya deniz bir mevzuuya hakimiyetten bahsetmiyorum bile) bu takım işlere girişilmesi okura yapılmış bir eziyet, okunmak için geçen zamana yazık, kağıda israftır. 19.0x13.5 ebadında, ikinci hamur kağıda 224 sayfa. •

3 Beğeni

Merhaba. Othello Yayıncılık’tan çıkan Atlas Felsefe kitabı elime ulaştı. Kitabın sol sayfaları tamamen grafiksel, sağ sayfaları ise metin şekilde düzenlenmiş. Kaliteli kağıda yapılmış baskı. Kısacası ben çok beğendim. Referans olması için bazı fotoğrafları aşağıya ekliyorum.

Ekleme: Fotoğrafları çekerken çok titretmişim kamerayı. Daha net isteyen olursa tekrar çeker yollarım.

7 Beğeni

Rick and Morty çizgiromanları olan biri içeriğini paylaşabilir mi?

1 Beğeni

Elinde iş bankasından Tolkien biyografisi olan bir arkadaş biraz içerik ekleyebilir mi?

1 Beğeni

Renkleri olduğundan biraz daha soluk gözüküyor.

Teşekkürler kaç sayi olacakmis bu set biliyormusunuz?

1 Beğeni

Maalesef bilmiyorum.

2 Beğeni

6 Beğeni