Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Kitap sepeti. Mobil uygulama 49 TL üzeri kargo bedava.

13 Beğeni

Uzun zamandır takipteyim. Bir tane aldım. Almak isteyen olursa iyi fiyat bence.
Summoner: The Novice: Book 1 https://www.amazon.com.tr/dp/1444923994/ref=cm_sw_r_u_apa_i_ZFKY6FHSA016YBKSA73G

2 Beğeni

Kitapsepeti’nde indirim kodu var mı?

2 Beğeni

Nasıl bir seri bu? Tavsiye eder misiniz? Listeye eklemeli miyim acaba

1 Beğeni

Nasıl bir seri bu? Tavsiye eder misiniz, listeye eklemeli miyim?

1 Beğeni

Ben okumadım ama forumda çok sevilen bir seri ve başkanlığını @Agape 'nin yaptığı Diskdünya sevenler derneği var. :slight_smile:

5 Beğeni

resim

https://www.kitapsepeti.com/kampanyasayfa/1kitapsepeti-sanal-fuari/63

https://www.kitapsepeti.com/kampanyasayfa/hafta-sonuna-ozel-super-indirimler/71

4 Beğeni

Amazonda ursula k Le Guin güçler %59
Green lantern en karanlık gece 3 %57
indirimli denk geldim belki isine yarayan cikabilir

2 Beğeni

Green Lantern %45 bulsam öpüp başımın üstüne koyarım %57 harika bir indirim ve çok da şaşırtıcı.

1 Beğeni

Arkabahçe’nin kendi sitesinde şu an %50 indirim var aklınızda bulunsun.

2 Beğeni

Kendi sitelerinde hoş alışveriş deneyimlerim olmadı.

2 Beğeni

Ben geçen ay bir alışveriş yaptım (yaklaşık 10 cilt aldım) arkabahçeden ve gayet iyiydi. Benim de geçmişte pek iyi anılarım olmadı o sitede ama belki düzelmişlerdir bir deneyin isterseniz. Ayrıca (büyük ihtimalle haberiniz vardır ama) Green Lantern serisi yarım bırakıldı bunu göz önünde bulundurarak alışveriş yapın derim.

1 Beğeni

Son cildi almamıştım ve en bırakılmayacak yer olarak görüyorum.Brightest Day serisini de basmaları gerekiyor bence.Saga sert kapak versiyonunu aldığım halde ince kapaklı cilt 1 gelmişti ve onlara ulaşmak ölüm gibi bir şeydi müşteri hizmetlerinin daha iyi olduğu bir yerden daha çok para verip almayı tercih ederim (Amazonda 3.kitap daha ucuz şu an) okuyucularının ve müşterilerinin dediklerine kulak verip kendilerini geliştirmek yerine canlı yayınlarda taklit yapıp dalga geçme eğilimindeler.Ben senelerdir çizgi roman dükkanlarından alışveriş yapılmasını tavsiye ederdim ama bence onlar bizim verdiğimiz değeri hak etmiyorlar.

3 Beğeni

İngilizce Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi almak istiyorum. En uygun şekilde nereden alabilirim? Fikri olan var mı?

2 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

letgoda englishbook. tr diye bir hesap var. Sıfır ingilizce kitapları uyguna satıyor lotr, hobbit ve silmarillion da var.

2 Beğeni

40 tl indirim nasıl sağladınız?

2 Beğeni

Trendyol bana özel “seni özledik indirimi” adın da bir adet kupon göndermiş.

Sadece bana değil. Başka kişilere de göndermiş. Dün burada bir arkadaş paylaşmıştı, ben de kontrol ettim bana da gelmiş.

Ben trendyoldan pek alışveriş etmiyorum. Belki onun için gödermişlerdir.

2 Beğeni

@Blackheart 20 karekterrrr

3 Beğeni

Böyle vakalar nedense hep Arkabahçede yaşanıyor, daha önce variant kapak isteyip normal kapak gönderdiklerini görmüştüm ama sizin dediğiniz hatayı yapmak için çaba sarf etmek lazım gerçekten. Dediklerinizin hepsine katılıyorum ama iletişimde o kadar kötü değiller bence. Bir ara 2-3 günde bir arıyordum mağazayı sitedeki numaradan ve hiç ulaşamadığım olmadı. Ama buradaki sorun da sadece aramayla iletişim kurulabilmesi, mesajlar falan hiç umurlarında değil.

2 Beğeni