Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

7 adet gelmiş.
image

2 Beğeni

@smartestidiot Hocam Daha Fazla Seçenek kısmına basıp 1 TL fiyatlı olanı seçip alabiliyorsunuz. Stoklar tükenmiş değil yani.

1 Beğeni

Ben de aldım bu fiyata göründe. Teşekkür ederim haber verdiğiniz için umarım güzeldir kitaplar :nerd_face:. Tükenmiş görünen kitap için daha fazla seçenek gör diyince çıkıyor.

1 Beğeni

Teşekkürler @Dragoneyes ve @Nyks58 , bugünü de kitap almadan geçirmedik. :sweat_smile:

2 Beğeni

Ben de tam olarak aynı tepkiyi vermiştim :joy: rica ederim

Rica ederim :joy: ben de çok mutlu oldum bu kitaba :joy:

https://www.amazon.com.tr/Irgatların-Öfkesi-Öyküler-Kemal-Bilbaşar/dp/9750726006/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=kemal+bilbaşar&qid=1630581873&s=books&sr=1-2

Bunu da ben aldım :slight_smile:

1 Beğeni

Çok cazip değil gibi fiyatı. Yada stok bitti normale mi döndü acaba. Ne kadardı fiyatı?

1 Beğeni

22 tl gibi bir şeydi

Şu an stokta 1 tane kaldı diyor. Fiyat 36. Çok da cazip gelmedi. Yine de teşekkürler sağolun.

2 Beğeni

21,70’ten aldım ben. 1. kitabı D&R 9 TL kampanyasından satılmıştı sanki, almış mıydım onu hatırlayamadım ama :smiley:

1 Beğeni

Amazon Can Yayınları’nda neden bu kadar indirim yaptı acaba ilginç :smiley:

Tekrar baktım da stokta görünüyor şimdi, teşekkür ederim. :upside_down_face:

Hemen fiyatının artacağını tahmin etmemiştim. Yüzde 60 civarı bir indirim vardı.

1 Beğeni

Kaçırdık o zaman :slight_smile: Sağlık olsun. Verimli bir gün oldu yinede.

2 Beğeni

@Nyks58 ve @Howl bilgilendirme için çok teşekkürler 4 TL’ye 3 kitap almış oldum. Umarım beğeneceğim kitaplar olur.:laughing:

3 Beğeni

Dolap’da asla bir arada bulamadığım manga ciltlerini görünce heyecanla almak istedim ancak hesabımda 2 tl eksik kaldı şansa… ATM’ye git gel kaçırmak istemediğim için ( çünkü peynir ekmek gibi satılıyorlar… ) bunları iptal ettim şans mı şanssızlık mı bilemiyorum :weary::crazy_face:. Yeniden düşerse alacağım tekrar.

Merhaba arkadaşlar, güncel Kidega indirim kodu var mı?

İndirimde tekrar.

1 Beğeni